سرمربی نفت مسجدسلیمان: امتیاز گرفتن از استقلال کار سختی است

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: بازی کردن مقابل استقلال و امتیاز گرفتن از آن کار سختی است اما بازیکنان ما امروز نمایش خوبی داشتند و در نهایت یک امتیاز گرفتیم.

به گزارش ایرنا سیدمجتبی حسینی جمعه در نشست خبری پس از بازی با استقلال اظهارداشت: بازی را در نیمه نخست به خوبی کنترل کردیم و به گل هم رسیدیم ولی در نیمه دوم در شرایطی که بازی را در کنترل داشتیم روی یک کاری که از قبل تمرین کرده بودیم، گل خوردیم.

وی افزود: تیم حریف در اواسط نیمه دوم با استفاده از بازیکنان خوبی که روی نیمکت داشت توانست گل تساوی را بزند؛ ما شانس برد و باخت در این دیدار را داشتیم اما در هر صورت بازی مساوی شد که جا دارد از زحمات بچه ها تشکر کرده و به آنها خسته نباشید بگویم.

سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان درباره داوری این دیدار گفت: درخصوص داوری نمی‌توانم صحبت کنم و این موضوع را به کارشناسان واگذار می‌کنم تا صحنه‌ها را کارشناسی کنند.

وی عنوان کرد: تاکنون در مصاف با بزرگان لیگ بازی‌های خوبی به نمایش گذاشته و از آنها امتیاز گرفتیم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

دیدار تیم های نفت مسجدسلیمان و استقلال با تساوی یک بر یک به پایان رسید. استقلال اکنون با ۲۳ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =

سرخط اخبار استان‌ها