صادقی: گل‌گهر حرفه‌ای تر بود/ اشتباهات داوری را نیم‌فصل بررسی کنید

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: پس از اخراج بازیکن ما، روی ۲ ضربه ایستگاهی موقعیت توسط گل گهر خلق شد و در نهایت به یک گل رسیدند؛ این‌ها جزو حرفه‌ای‌گری‌های فوتبال است. تیم آنها حرفه‌ای تر بود و بازیکنانش باتجربه‌تر بودند که توانستند به گل برسند.

به گزارش ایرنا، ابراهیم صادقی در نشست خبری پس از شکست سایپا مقابل گل‌گهر سیرجان اظهار داشت: در مجموع فکر می‌کنم بازی خوبی خصوصا از جانب تیم ما بود و گل‌گهر را کنترل کردیم. در نیمه اول ما بهتر کار کردیم و توانستیم مالک زمین شویم. البته روی چند ضربه ایستگاهی و اوت دستی تیم حریف هم موقعیت‌هایی داشت اما فرصت‌های ما بیشتر بود. البته توپ های زیادی به سمت دروازه‌ها در مجموع نرفت.

وی در ادامه افزود: در نیمه دوم بازی را خیلی خوب شروع کردیم. بازی به گونه‌ای بود که هر تیم چند دقیقه سوار بر بازی می‌شد. تا قبل از اخراج بازیکنمان بر بازی مسلط بودیم. پس از آن روی ۲ ضربه ایستگاهی موقعیت توسط گل گهر خلق شد و در نهایت به یک گل رسیدند. این‌ها جزو حرفه‌ای‌گری‌های فوتبال است. تیم آنها حرفه‌ای تر بود و بازیکنانش باتجربه‌تر بودند که توانستند به گل برسند. بعد از گل حریف تعویض هایی انجام دادیم و تیم هجومی‌تر شد و متعاقب آن موقعیت‌هایی خلق کردیم اما به گل نرسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره صحنه اخراج مجید علیاری گفت: صحنه اخراج را دیدم. واگذار می‌کنم که کارشناسان صحنه را ببینند و نظر بدهند که پنالتی بود یا نبود و یا اینکه بازیکن باید کارت زرد دوم را می‌گرفت یا خیر. فکر می‌کنم آن صحنه بسیار در جریان بازی تاثیرگذار بود.

صادقی در پایان درباره صحبت‌هایش علیه برخی از تیم‌ها و مربیان به خاطر صحبت‌هایشان علیه داوری، اذعان داشت: من فقط درباره قلعه‌نویی صحبت نکردم و این موضوع را سه هفته است که مطرح می‌کنم. بعضی نیمکت‌ها و مربیان اعتراضات و مصاحبه‌هایی را انجام می‌دهند که داور را تحت تاثیر قرار می‌دهد. امروز از سوی نیمکت هر ۲ تیم اعتراض خاص و مشکل خاصی صورت نگرفت. اما صحنه اخراج، تاثیر گذار بود و امیدوارم داور درست تصمیم گرفته باشد. نظرم این بود که بهتر بود در نیم‌فصل مسابقات درباره همه تیم‌ها بررسی شود که چه تیم‌هایی از داوری ضرر کرده‌اند و چه تیمی سود برده‌اند. وقتی قبل از بازی روی اشتباهات داوری صحبت می‌شود ممکن است تاثیرگذار باشد. ما تماشاگران چندانی نداریم و اگر داوری برای تیم ما اشتباه کند اتفاق خاصی برایش رخ نمی‌دهد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

سرخط اخبار ورزش