جلالی: برخی بازیکنان نساجی در حد و اندازه این تیم نیستند

ساری - ایرنا - سرمربی نساجی مازندران پس از شکست تیمش برابر ذوب اهن آصفهان قعرنشین رقابت های لیگ برتر گفت: برخی بازیکنان نساجی در حد و اندازه تیم نیستند و ترمیم تیم را پس از این دیدار در دستور کار قرار خواهم داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، مجید جلالی عصر روز جمعه در کنفرانس خبری پس از شکست تیمش برابر تیم قعر نشین ذوب آهن اصفهان در قائمشهر افزود :  نتایج روزهای اخیر نساجی بسیاری از هواداران دلسوز این تیم را آزرده کرد و نباید بیش از این برای ترمیم تیممان صبر کنیم.

وی اضافه کرد : برخی از بازیکنان فعلی نساجی مازندران در قد و قواره این تیم خوب و پرهوادار نیستند و باید فکر اساسی برای ترمیم تیممان داشته باشیم و از همین امروز این کار را در دستور قرار می دهم.
جلالی با توجیه شکست تیمش برابر ذوب آهن اصفهان که دومین شکست متوالی این تیم پس از قرارگیری روی نیمکت نساجی مازندران است اظهارداشت : ما با گل ثانیه های اول در برابر ذوب آهن اصفهان به نوعی غافلگیر شدیم و با وجود این که توانستیم پس از چند دقیقه این گل را جبران کنیم، ولی با سهل انگاری و غفلت گل دوم را دریافت کردیم.
وی اضافه کرد : پس از شکست در این بازی با وجود این که نسبت به بازی گذشته بازیکنان ما فوتبال خوبی از خود نشان دادند، ولی تغییر ، تحول و ترمیم زودهنگام تیم به عنوان یک برنامه قطعی برای ما مسجل شده است.
مجید جلالی خاطرنشان کرد: قطعا ترمیم تیم نساجی مازندران را قبل از نیم فصل اول در دستور کار خود قرار خواهیم داد و تصمیم ما در این زمینه با حمایت باشگاه جدی است و ما نباید از حالا تسلیم شویم و زمان زیادی برای جنگیدن و رسیدن به جایگاه اصلی نساجی داریم.
دشواری راه ترمیم تیم در نیمه فصل دوم 
سرمربی نساجی این تیم مازندرانی را مردمی توصیف کرد و گفت: با نگاه به آینده تیم در دستور کار قرار گرفته و از لحاظ بودجه باشگاه ما برای یارگیری مشکلی ندارد و به اندازه کافی بودجه از سوی مالک باشگاه برای یارگیری در نیم فصل دوم تامین شد.
جلالی دشواری ترمیم نساجی در نیم فصل را کمبود بازیکنان دانست و اظهارداشت : بر خلاف نیم فصل اول که بازیکنان آزاد زیادی برای حضور در تیم ها وجود دارند، در نیم فصل دوم ما هر بازیکنی که قرار است به خدمت بگیریم، می بایست باشگاه قبلی آنها را راضی کنیم و این کار بسیار دشوار است.
وی خاطرنشان کرد : به هر حال ما تمام تلاش خود را برای به خدمت گرفتن چند بازیکن خوب در نیم فصل دوم رقابت های لیگ به کار می گیریم تا بتوانیم نساجی مازندران را نجات دهیم و دل هواداران را شاد کنیم.
جلالی با ابراز رضایت از چند بازیکن تیم امید که روز جاری با قرارگیری در فهرست اصلی به عنوان یار تعویضی وارد زمین شدند اظهارداشت : این جوانان با ورود به زمین خوب بازی کردند و از حضورشان در زمین رضایت خوبی دارم و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد.
وی در پایان با وجود این که تیمش در رده پانزدهم جدول و در منطقه قرمز سقوط قرار گرفت بار دیگر از هوادارانش خواست تا این تیم را همانند گذشته حمایت کنند و قطعا آنها پاسخ این حمایت ها را در آینده خواهند داد.
نساجی مازندران در هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر که عصر امروز جمعه در قائمشهر برگزار شد با نتیجه ۳ بر ۲ شکست خورد تا نوار ناکامی های این تیم با ۸ شکست از ۱۳ بازی کامل شود و این دومین شکست نساجی پس از نشستن مجید جلالی بر روی نیمکت این تیم است."
نساجی هفته گذشته در هفته دوازدهم در مشهد برابر شهر خودرو این شهر نیز با یک گل شکست خورد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha