مربی فوتبال شهر خودرو: بازی سختی مقابل تیم سپاهان داریم

اصفهان-ایرنا- مربی تیم فوتبال شهر خودرو خراسان گفت: در مقابل تیم خوب سپاهان بازی سخت و دشواری را پیش رو داریم که امیدوارم فردا پیروز میدان شویم.

به گزارش ایرنا، محمد نوازی عصر روز جمعه در نشست خبری مجازی قبل از دیدار تیمش با سپاهان در هفته سیزدهم لیگ برتر با تسلیت درگذشت مهرداد میناوند بازیکن سابق تیم ملی و پرسپولیس برای علی انصاریان دیگر بازیکن فوتبال کشور که به کرونا مبتلا شده آرزوی سلامتی کرد.

وی با اشاره به بازی فردای تیمش افزود: سپاهان بازیکنان پرمهره ای دارد و از قدمت زیادی در لیگ برتر برخوردار است  و تیم با کیفیتی است.

نوازی با اشاره به نتایج خوب تیم سپاهان در لیگ برتر گفت : این دیدار برای ما نیز همانند سایر دیدارهای لیگ برتر فوتبال اهمیت دارد.

وی بیان کرد: نکته ای که در این بازی برای ما اهمیت دارد آرامش و هدف تمرینی تیم است که آن را دنبال کنیم و  بازیکنان در دیدار فردا اگر به خوبی آموخته هایشان را در زمین پیاده کنند پیروز میدان خواهند شد.

مربی شهر خودرو  اظهارداشت: اگر شانس با ما یار باشد فردا باز ی خوبی ارایه خواهیم داد و سه امتیاز دیدار را خواهیم گرفت.

وی یادآور شد: در دیدار فردا بازیکن محروم نداریم ولی سه بازیکن مصدوم داریم که نمی‌توانند بازی کنند.

به گزارش ایرنا، دیدار تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و شهر خودرو خراسان از هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال عصر فردا شنبه در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها