آشتیِ قلعه‌نویی با بُرد در دستگردی/ ترمز سایپا کشیده شد

تهران- ایرنا- گل‌گهر سیرجان پس از چهار بازی بدون برد موفق شد در تهران از سد سایپایی بگذرد که ۲ دیدار اخیرش را با برتری به اتمام رسانده بود.

به گزارش ایرنا، تیم‌های سایپای تهران و گل گهر سیرجان در چارچوب هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در ورزشگاه دستگردی تهران به مصاف هم رفتند که در پایان تیم میهمان موفق شد با یک گل به برتری برسد.

تک گل بازی در دقیقه ۷۵ به ثمر رسید. یونس شاکری روی ارسالی که از سمت راست انجام شد توانست با ضربه سری دقیق، دروازه محمدحسین اکبرمنادی را باز کند و برای دومین هفته پیاپی برای تیمش گلزنی کند. این بار اما گل شاکری مانند گلش به تراکتور بی‌اثر نماند و سه امتیاز را به امیر قلعه‌نویی هدیه داد.

یکی از اتفاقات مهم این دیدار، اخراج مجید علیاری مهاجم سایپا در دقیقه ۷۰ بود. علیاری با تشخیص کوپال ناظمی در محوطه جریمه گل‌گهر شبیه‌سازی کرد و از زمین بیرون رفت تا تیمش در زمانی که یک بازیکن کمتر داشت گل بخورد.

تیم ابراهیم صادقی بعد از ۲ پیروزی، سومین شکست فصل را تجربه کرد و با ۱۶ امتیاز در رده نهم جای گرفت. گل‌گهر هم بعد از چهار بازی بدون پیروزی موفق شد با برد آشتی کند و ۱۸ امتیاز به رده پنجم صعود کند.

گفتنی است دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان، سرمربی و مربی تیم ملی ایران هم این دیدار را از نزدیک تماشا کردند. 

پیش از شروع مسابقه به دلیل فوت مهرداد میناوند، ۲ تیم یک دقیقه سکوت کردند و عکس ستاره اسبق تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه پرسپولیس روی اسکوربورد ورزشگاه به نمایش درآمد.

ترکیب سایپا:

محمدحسین منادی، فریبرز گرامی، رضا علیاری، رضا جعفری، حسین کامیاب(محمدرضا سلیمانی)، مجید علیاری، حسین ماهینی، حسین مالکی(امیرعلی صادقی)، سید ابوالفضل جلالی، مهرداد عبدی و محمدصادق بارانی

ترکیب گل‌گهر:

مهرداد بشاگردی، سید علیرضا ابراهیمی، بهنام برزای، علی‌اصغر عاشوری، میلاد زکی‌پور، یونس شاکری، سعید صادقی، علیرضا آرتا، احمد زنده روح، امین پورعلی و گادوین منشا

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =

سرخط اخبار ورزش