امام جمعه مشگین‌شهر: مسئولان در خدمت‌رسانی به مردم رقابت کنند

اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین‌شهر مسئولان را به خدمت‌رسانی هرچه بیشتر و بی‌منت به مردم در راستای تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی توصیه کرد.

به گزارش ایرنا ، حجت‌الاسلام رضا باوقار در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مشگین‌شهر اظهارکرد: عمل به وصیت‌نامه سیاسی ، الهی امام خمینی (ره) نیز باید به عنوان نقشه راه انقلاب اسلامی مدنظر قرار بگیرد.

وی اضافه کرد: همواره خواسته رهبر فقید جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری از مردم و مسئولان حفظ روحیه انقلابی ، ایستادگی و ثبات در اصول انقلاب ، مرزبندی شفاف با دشمن و خوش‌بین نبودن به دشمن ، استکبارستیزی، پایبندی به رفتار انقلابی و ایستادگی در خط ولایت بوده است.

وی با بیان اینکه ملت انقلابی ایران بیش از چهار دهه در مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی ایستادگی کرده و همچنان وفادار به نظام و انقلاب هستند ، بر لزوم توجه به رفع مشکلات مردم تاکید کرد.

امام جمعه مشگین‌شهر در ادامه با تشریح بخشی از ویژگی‌های برجسته حضرات معصومین (س) توحیدگرایی ، عبودیت و بندگی ، معادباوری ، اخلاق در گفتار و کردار در عمل ، پیشگامی در کارهای خیر و عدالت‌محوری را از جمله خصوصیات شاخص آن بزرگوران بیان کرد و مردم و مسئولان را به الگوگیری از معصومین سفارش کرد.

تبریک ایام‌الله دهه فجر و سالروز ولادت بانوی بزرگ اسلام حضرت زهرا (س) از دیگر سخنان امام جمعه مشگین‌شهر بود.

مشگین‌شهر در شمال غربی اردبیل قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها