امام جمعه خرمشهر: دستاوردهای نظام اسلامی برای مردم تبیین شوند

آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر با اشاره به دستاورها و پیشرفت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی گفت: این دستاوردها و پیشرفت‌ها باید برای مردم به خصوص جوانان بازگو و تبیین شوند.

به گزارش ایرنا حجت‌الاسلام محمدجواد عادل‌پور در آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد جامع خرمشهر اظهارداشت: انقلاب اسلامی به رهبری ولایت فقیه بیش از ۴۰ سال بدون ذره‌ای انحراف از اصول در مسیر خود حرکت می‌کند.

وی ادامه داد: دشمن همواره در تلاش بوده با اعمال تحریم‌ها، چالش‌ها و سختی‌ها، جمهوری اسلامی را به زانو درآورد اما نه تنها موفق نبوده بلکه ایران به سرعت به سمت آرمان‌های خود در حال حرکت است.

امام جمعه خرمشهر اظهارداشت: هر کدام از مشکلات به کشورهای نوپا تحمیل شود از بین می‌رود اما حاکمیت مردم سالاری، استقلال و آزادی موجب استقامت جمهوری اسلامی شده است.

وی افزود: به رغم همه مشکلات، دستاوردهای عظیمی در طول انقلاب اسلامی داشتیم و امیدواریم انقلاب اسلامی قبل از رسیدن به ۴۵ سالگی استکبار جهانی و آمریکا را از پای درآورد.

حجت الاسلام عادل پور گفت: عظمت پدید آمدن انقلاب اسلامی شبه معجزه بود و این عظمت در ماندگاری انقلاب است و کنون چهل و دومین سالگرد انقلاب اسلامی را گذراندیم و جشن آغاز چهل و سومین را می‌گیریم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها