اندیشه‌های امام خمینی (ره) جهان را متحول ساخت

یاسوج- ایرنا- خطیب نماز جمعه یاسوج گفت:تفکرات و اندیشه‌های ناب امام خمینی (ره) جهان را متحول ساخت و بیداری اسلامی را ایجاد کرد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید نصیر حسینی روز جمعه در آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه یاسوج اظهار کرد: امام خمینی (ره)شخصیتی بود که جهانی را  که در ظلم و تاریکی فرو رفته بود نورانی کرد.


وی افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی در ۹۰۰ نقطه جمهوری اسلامی ایران  اجتماعات بزرگ سیاسی و عبادی تشکیل می‌شود.
امام جمعه یاسوج  با اشاره به ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشور، بیان کرد: ۱۲ بهمن ماه سالروز ورود کسی است که عزت و استقلال را به کشور هدیه کرد.


خطیب نماز جمعه یاسوج با اشاره به ولادت حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره) گفت: یکی از مراتب تجلی حضرت زهرا (س) در این عصر و در این عالم شخص امام خمینی (ره) است.
حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به گلایه‌های مردم نسبت به هزینه‌های بالای موسسه‌های آموزشی و مشاوره‌های تحصیلی در کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: نظارت بر بازار و موسسه های آموزشی باید روانه و مستمر باشد.

وی بر رعایت نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی هم تاکید کرد وابراز داشت: همه ما باید بدانیم که کرونا همچنان پرشتاب می‌تازد و عادی انگاری عواقب جبران ناپذیری را در پی دارد.
امام جمعه یاسوج اشاره‌ای هم به ۱۴ بهمن روز فناوری فضایی داشت و گفت: فناوری فضایی یکی از ابزارهای است که در ابعاد مختلف پیشرفت و توسعه یک ملت اثر گذار است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =

سرخط اخبار استان‌ها