غربی‌ها به دنبال ضربه زدن به نظام قرآنی ما هستند

قصرشیرین - ایرنا- امام جمعه قصرشیرین گفت: کفار غربی و دشمنان ایران اسلامی به دنبال ضربه زدن به نظام قرآنی ما هستند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام علی ملکی در خطبه های نماز جمعه این هفته قصرشیرین با اشاره به تحلیف بایدن رییس جمهور آمریکا، افزود: به منظور برقراری امنیت و جلوگیری از آشوب این  مراسم ۲۰ هزار نیروی نظامی آمریکا یعنی چند برابر نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان حضور داشتند.
وی اظهار داشت: چند روز قبل از برگزاری مراسم تحلیف نیز پلیس ضد امنیت به سمت مردم تیراندازی و گاز اشک آور پرتاب کرد و ترامپ عنوان کرد در این مراسم تقلب شده و و برنده  واقعی انتخابات او است.
امام جمعه قصرشیرین گفت: همین موضوع در سال ۸۸ در کشور ما نیز با برنامه ریزی کفار غربی به وجود آمد و تمام رسانه های دنیا هر لحظه موضوع افکار آن ها آزادی شده بود و کشورهای آمریکا، انگلیس و آل سعود هر لحظه در مورد ایران اسلامی ما حرف می زدند پس چرا امروز در مورد آمریکا خفه شده و صدای آن ها و سازمان ملل در نمی آید.
ملکی اظهار داشت: امروز چهره واقعی این دروغ گویان مشخص شده و مردم ما می دانند کفار غربی دوست ما نیستند و فرقی بین بایدن و ترامپ نیست همان گونه که بین اوباما و بوش فرقی نبود.  
امام جمعه قصرشیرین گفت: ترامپ علنی دشمنی خود را نشان می داد بایدن نیز با سیاست شیطانی خود مانند روباه ضربه می زند و این کفار به دنبال چپاول ملت ها و قتل و غارت در کشورها همانند عراق، سوریه و لبنان هستند و مردم دنیا را به خاک و خون کشیدند.  
 او اضافه کرد: سخن مردم ما، امت حیدر با شما دشمنان ملعون این است که با کوچکترین اشاره آقا و مولایمان کفار غربی و آل سعود را از روی کره زمین محو می کنیم.

قصرشیرین در غرب کرمانشاه بیش از ۲۷هزار تن جمعیت دارد. 

سرخط اخبار استان‌ها