فرماندار ملایر بر تکمیل پایگاه امداد جاده‌ای آورزمان تاکید کرد

همدان- ایرنا- معاون استاندار همدان و فرماندار ویژه ملایر گفت: با توجه به پرتردد و حادثه‌خیز بودن جاده ملایر- نهاوند، تکمیل و بهره برداری از پایگاه امداد و نجات آورزمان در این محور که عملیات اجرایی آن سال گذشته آغاز شده ضروری است.

به گزارش ایرنا، "قدرت‌الله ولدی" روز جمعه در جمع اعضای شورای اجرایی جمعیت هلال احمر شهرستان ملایر. افزود: باید با استفاده از کمک خیران و تامین اعتبار موردنیاز زمینه بهره برداری هر چه سریعتر از این طرح فراهم شود.

وی بر لزوم جذب نیروهای جوان و استفاده از ظرفیت آنان به ویژه بانوان در جمعیت هلال احمر ملایر تاکید کرد و افزود: تلاش ما بر این است در بودجه سال آینده شهرستان نگاه ویژه‌ای به جمعیت هلال احمر داشته باشیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز دراین جلسه، بر لزوم تکمیل پایگاه امداد و نجات جاده‌ای آورزمان با توجه به قرار گرفتن در مسیر تردد زائران عتبات عالیات و حادثه‌خیز بودن این محور تاکید کرد.

حجت الاسلام احد آزادیخواه افزود: این آمادگی را داریم که نشست شورای اجرایی هلال احمر ملایر را در سازمان جمعیت هلال احمر کشور و با حضور رییس این سازمان برای رسیدن به نتایج بهتر و رفع مشکلات این حوزه برگزار کنیم.

شهاب عظیمی سرپرست جمعیت هلال احمر ملایر نیز گفت: تلاش می کنیم با استفاده از کمک خیران و اعتبارات شهرستانی، طرح پایگاه امداد جاده ای آورزمان را تکمیل کنیم.

عملیات اجرایی پایگاه امداد و نجات جاده‌ای آورزمان- نهاوند سال گذشته با حضور رییس سازمان جمعیت هلال احمر کشور آغاز شد که توسط یکی از خیران این روستا پنج هزار مترمربع زمین برای احداث این پایگاه اهدا شد.

در حال حاضر ۲ پایگاه امداد و نجات جاده‌ای در محورهای ملایر - همدان و محور ملایر - اراک وجود دارد و به دلیل حادثه‌خیز بودن محور ملایر- آورزمان - نهاوند، پایگاه امداد و نجات جاده‌ای آورزمان به صورت موقت فعالیت می‌کند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها