انقلاب اسلامی وعده الهی در پیروزی حق بر باطل است

ایلام - ایرنا - امام جمعه چرداول گفت: ورود تاریخی امام و پیروزی انقلاب اسلامی در واقع وعده قرآن کریم مبنی بر نصرت و پیروزی حق بر باطل است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام احمد  امرایی در خطبه های نماز جمعه شهر سرابله اظهار داشت: حرکت امام بر مسیر نصرت الهی و قرار گرفتن مردم پشت سر رهبری باعث شد ملت ایران رنج ها را تحمل تا شاهد سرنگونی رژیم شاهنشاهی باشیم.

وی یادآور شد: ۴۲ سال است استبداد و استکبار تلاش می کند ایران اسلامی را تسلیم کند ولی انسجام ملی پشت سر رهبری دشمنان را از دستیابی به این هدف ناکام گذاشته است.

امام جمعه شهرستان چرداول تاکید کرد: دشمن قصد نفوذ در وحدت مردم داشته و مردم و مسوولان باید هوشیار باشند و از تفرقه و جدایی پرهیز کنند زیرا رمز موفقیت و ماندگاری  انقلاب اسلامی و ناکامی دشمنان وحدت کلمه است.

حجت الاسلام امرایی افزود: به همت جوانان مخترع و ولایتمدار، ایران جز کشورهای پیشرفته در فناوری هسته ای و هوا فضا قرار دارد و این در سایه تحصیل جوانان و اتکای به خرد و دانش داخلی و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی به دست آمده است.
وی با اشاره به سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها اضافه کرد: تقارن میلاد حضرت فاطمه و امام خمینی رحمه الله علیه و مناسب های این روز برای ما مبارک است زیرا حضرت زهرا دریایی از معرفت و خوبی هاست.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =