داعش تلاش می‌کند اخراج آمریکا از خاورمیانه به تاخیر بیفتد

بروجرد - ایرنا - امام جمعه بروجرد گفت: داعش و گروه‌های تکفیری تلاش می کنند اخراج آمریکا از خاورمیانه به تاخیر افتد تا بتوانند شروع تازه‌ای در منطقه داشته باشند.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام والمسلمین سید علی حسینی در خطبه های این هفته نماز جمعه بروجرد افزود: داعش در عراق و سوریه  اقدام به بمب گذاری می کند و هدف آنها از این اقدامات، این است که به بایدن رئیس جمهور جدید آمریکا بگویند در خدمت شما هستیم.

وی تصریح کرد: سیاست جدید آمریکا نیز این است که نمی خواهد علنی وارد شود اما به واسطه گروه های تفکیری به اقدامات خود ادامه دهد.

وی اضافه کرد: گروه های تفکیری تلاش می کنند تا حشد الشعبی و مبارزین مقاومت را مشغول کنند تا اخراج آمریکا به تاخیر بیفتد و ترس را در بین مردم ایجاد کنند.

امام جمعه بروجرد اظهار داشت: اسرائیل به تازگی اعلام کرده که قصد استقرار سامانه موشکی گنبد آهنین را دارد در حالیکه موشک های یمن و حزب اله خواب را از چشمان اسرائیل ربوده است اما این اقدام صهیونیسم حرکت سیاسی و روانی برای دلگرمی برای همدستانش است.

حجت الاسلام  والمسلمین حسینی گفت: هفته پیش گروهی در عراق، ریاض را مورد حمله قرار دادند که این امر نشان می دهد آنها نیز مجهز به موشک شده اند.

خطیب جمعه بروجرد با اشاره به اینکه در بودجه ۱۴۰۰ توجه به محرومان در دستور کار قرار دارد افزود: این برنامه به نفع اقشار محروم بسته شده به نحوی که ۳۰ مصوبه کمیسیون تلفیق به نفع مردم ضعیف است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی با اشاره به عزل و نصب ها گفت: پنج ماه از سرپرستی فرمانداری بروجرد می گذرد و وزارت کشور حکم وی را صادر نکرده که ضروری است تعیین تکلیف شود تا امور در آستانه انتخابات با قدرت و دقت بیشتری پیش رود.

وی با اشاره به ولادت حضرت فاطمه(س) و امام خمینی (ره)  نیز افزود: باید از این بانوی اسلام الگو بگیریم چراکه هر رفتار و کردار ایشان چراغ راه بشریت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =