۷۰ میلیارد تومان برای احداث ادامه دیواره ساحلی پلدختر اختصاص یافت

خرم‌آباد- ایرنا - امام جمعه پلدختر گفت: ۷۰ میلیارد تومان برای تکمیل دیواره ساحلی پلدختر و معمولان با پیگیری نماینده این شهرستان در مجلس شورای اسلامی اختصاص یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا حجت الاسلام سیدمحسن موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته پلدختر اظهار داشت: احداث دیواره ساحلی در ۲ ضلع رودخانه پلدختر از مطالبات جدی مردم در پساسیل بود که بودجه ای به آن اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: این دیواره تا بعد از مجموعه ورزشی شهید سرمالیان ادامه پیدا کرد و در راستای جلوگیری از سیلاب های احتمالی موجب آرامش مردم شد.

وی افزود: پروژه دوم ادامه دیواره ساحلی از ورزشگاه تا ضلع آخر سازمانی ها تکمیل شده اما مطالبه مردم منطقه، تطویل دیواره تا مناطق مسکونی منطقه ولاب است که با پیگیری های نماینده مجلس این مصوبه به تصوب دولت رسید.

امام جمعه پلدختر گفت: اعتبارلازم جهت تکمیل دیواره های ساحلی پلدختر و معمولان به بنیادمسکن انقلاب اسلامی واگذار شده است و کار اجرایی آن به زودی انجام خواهد شد.

حجت الاسلام موسوی افزود: در عین حال مردم محروم و سیل زده پلدختر همچنان برای احداث زیرساخت های لازم، نیازمند کمک مسوولان و یاری خیران برای بازسازی خانه های تخریبی هستند.

وی همچنین با گرامیداشت ایام الله دهه فجر و همزمانی آن با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و امام راحل یادآور شد: این ایام دهه رهایی از ظلمت، طلوع پیروزی مستضعفان بر مستکبران و فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای نظام در راستای امید بخشی به مردم است.

امام جمعه پلدختر گفت: جشن های پیروزی انقلاب اسلامی، مردمی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود و مدیران دستگاه های دولتی نسبت به آذین بندی ادارات خود اقدام کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها