امام جمعه پردیس: دشمنان را با تبیین خدمات انقلاب تضعیف کنیم

تهران- ایرنا- امام جمعه شهرستان پردیس گفت: همه ما وظیفه داریم انقلاب را بشناسیم و خوب بشناسانیم و با تبیین خدمات انقلاب دشمنان را تضعیف کنیم.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید حسین حسینی درخطبه های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهرستان پردیس در جمع نمازگزاران اظهارداشت: برخی از خودفروختگان در داخل کشور همه خوبی ها را به حساب غرب و بدی ها را به حساب نظام می نویسند ، کاری که مورد نظر و تایید دشمن است و در این راستا باید با آگاه سازی مردم درباره خدمات انقلاب مقابل دشمن بایسیتم.

وی با اشاره به کار آمدی نظام ، اظهار داشت:  به برکت انقلاب اسلامی دانشجویان ما از ابتدای انقلاب ۲۴ برابر شدند و رتبه جهانی تولید علم از ۵۳ به ۱۶ رسیده، در علوم اتمی در جهان از ۸۳ به زیر ۱۱ رسیدیم  و در رشته نانو و تکنولوژی از ۵۷ به زیر رتبه ۱۶ رسیدیم.

امام جمعه شهرستان پردیس در پاسخ به کسانی که نظام را ناکارآمد می دانند، اظهار داشت: ارتقا مهندسی هوا و فضا از ۴۳ به زیر ۱۱، افزایش تعداد پزشکان از ۱۵ هزار به بیش از ۱۱۱ هزار پزشک و بی نیازی از حضور پزشکان خارجی در ایران اسلامی بخش دیگری از کار آمدی نظام ما تنها در حوزه علم و تکنولوژی است.

حسینی ضمن انتقاد از دو قطبی شدن فضای جامعه اظهار داشت: در تبیین خدمات انقلاب دولتها همدیگر را تخریب کردند و دشمنان از این تخریب بهره فراوانی می برند، ضعفها باید گفته شود اما راه انداختن دعوا، راه انداختن هیاهو و بیان حرفهای غیر مستند کار درستی نیست.

وی ادامه داد: برخورد ما با مشکلات باید عمار گونه باشد، هر جا مشکل هست با امید بخشی خدمات انقلاب را تبیین کنیم، تهمت زدن و هیاهو به راه انداختن هیچ مشکلی را حل نمی کند، تبیین انقلاب بهترین راه مبارزه با جبهه های تمدن غربی و غربگراها است.

امام جمعه شهرستان پردیس با بیان اینکه انقلاب ما مردمی است، اظهار داشت: سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را پیش رو داریم، هیات های مذهبی و مردم در مساجد، میدان دار برگزاری جشن های مردمی پیروزی انقلاب باشند.

حسینی گفت: عملکرد مسئولان در خودآگاهی مردم بسیار تاثیر گذار است، حضور خاشعانه، دلسوزانه و حریصانه آنها برای رفع مشکلات مردم در خوشبینی مردم به نظام تاثیرگذار است و اگر در خدمات رسانی ضعف داشته باشیم، نگاه مردم به انقلاب تغییر می کند و به خاطر بی کفایتی برخی از مسولان به انقلاب بدبین می شوند.

وی افزود: مقام رهبری آینده روشنی را برای انقلاب می بینند و بنا بر منویات ایشان ما دو مرحله پیروزی انقلاب و تشکیل نظام را پشت سر گذاشتیم و امروز در مرحله ساخت دولت اسلامی قرار داریم، دولت ما هنوز به دولت اسلامی نرسیده و تشکیل دولت اسلامی مورد نظر مقام رهبری مسئولیت حزب الهی ما را بالا می برد.

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: در حال حاضر در میدان مبارزه با جنگهای شناختی در سه جبهه هستیم ، جبهه تمدنی  به نمایندگی  ایران انقلابی و به پرچمداری مقام رهبری در مقابل جبهه استکبار و تمدن غربی منقطع از دین و معنویت قرار دارد.

حسینی گفت: جبهه دوم مقابله با جریان فکری غربگرا و تمدن رو به انحطاط غربی است ، کسانی که نگاهشان به اسلام حداقلی است بر این عقیده هستند که در اداره جامعه باید نگاهمان به غرب باشد و تنها غربی ها می توانند دست ما را بگیرند و ما را به عزت برسانندو جبهه سوم مبارزه با کسانی است که گرفتار چرب و شیرین دنیا شدند وبه جای اعتماد به اسلام به غرب اعتماد دارند.

وی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات، اظهار داشت: فروختن رای خیانت به انقلاب اسلامی و خون شهدا است و همه ما وظیفه داریم با دقت و انصاف در انتخابات شرکت کنیم و رای خود را به یک شام و یا مبلغ ناچیز پول نفروشیم و فرد اصلح را انتخاب کنیم تا زمینه ساز ظهور حضرت ولیعصر(عج) با انتخاب فرد اصلح باشیم.

امام جمعه شهرستان پردیس با اشاره به تغییرات ایجاد شده با انتخاب جو بایدن، اظهار داشت: آمریکا با آمدن بایدن، با قیافه آشتی ‌جویانه و لبخند وارد ماجرا می ‌شود و کار را به پیاده نظام داخلی‌ اش واگذار می ‌کند، تا هم نیروهایش را در عراق نگاه دارد و هم با عملیات نیابتی، دوام حضورش را تثبیت کند چون حیات آمریکا در منطقه غرب آسیا در بی‌ ثبات ‌سازی و ناامنی کشورهای این منطقه است.

حسینی ادامه داد: تحرکات گروهک جنایتکار داعش در سوریه و به‌ ویژه در عراق، این روزها، حکایت از اجرای سناریوهایی برای احیای داعش و روحیه بخشی به نیروهای سرگشته تکفیری ها، و برای فراخوان و جذب نیرو دارد، آرزویی که آمریکا و مزدورانش باید به گور ببرند. چون خون سردار سلیمانی همه تکفیری ها را چنان خار و ذلیل کرده که نمی توانند دوباره کمر راست بکنند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر درشرق پایتخت قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =

سرخط اخبار استان‌ها