مردم از فردا می‌توانند بلیت‌های جشنواره فیلم فجر را بخرند

تهران- ایرنا- فروش بلیت سینماهای مردمی سی‌ و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرات نسبت به سال گذشته از ساعت ۱۴ فردا شنبه ۱۱ بهمن آغاز و در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، با توجه به اینکه جشنواره فیلم فجر به عنوان یک رویداد فرهنگی همه ‌ساله در ایام پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی برگزار می‌شود و در شرایطی که همه‌گیری ویروس کرونا، رویدادهای فرهنگی و تولیدات سینمایی را در ایران و جهان با محدودیت‌های متعددی مواجه کرده، این رویداد فرهنگی با اتخاذ تدابیر خاص و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام خواهد شد.

فروش بلیت سینماهای مردمی سی‌ و نهمین جشنواره فیلم فجر با اعمال برخی تغییرات نسبت به سال گذشته از ساعت ۱۴ روز شنبه ۱۱ بهمن آغاز می‌شود.

با توجه به شرایط کرونا و فاصله‌گذاری‌های اجتماعی حداکثر ۳۰ درصد به ظرفیت میزبانی سالن‌های سینماهای مردمی از این دوره جشنواره اختصاص داده شده است و جزئیات و مشخصات جدول نمایش فیلم‌ها از طریق سایت جشنواره و سامانه‌های فروش اطلاع‌رسانی می‌شود.

در این دوره بلیت ‌فروشی از طریق سه سامانه ایران تیک، سینما تیکت و گیشه هفت انجام خواهد شد، قیمت بلیت برخی از سینماها ۲۰ هزار تومان و برخی نیز ۳۰ هزار تومان تعیین شده است.

در این دوره، فروش سری بلیت‌ها وجود ندارد و هر نفر با یک شماره همراه، امکان تهیه چهار بلیت برای هر فیلم را دارد.

بلیت‌فروشی اکران مردمی تا روز پایانی جشنواره ادامه دارد و علاقه‌مندان تا لحظه نمایش فیلم، می‌توانند بلیت‌های موردنظر خود را خریداری کنند.

همچنین بر اساس شیوه‌نامه بلیت‌فروشی سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، پس از خرید بلیت از طریق سامانه‌های تعیین شده، کدی برای خریداران ارسال می‌شود و افراد با ارائه آن به سینما، می‌توانند بلیت خود را تهیه کنند.

امسال امکان فروش بلیت حضوری به مخاطبان سینما وجود ندارد و بلیتی در گیشه‌ها فروخته نخواهد شد.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =