امام‌جمعه یزد: افکار امام (ره) در میان جوانان ترویج شود

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: تبیین و ترویج افکار بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام‌خمینی (ره) بین نسل جوان نیاز جامعه اسلامی است .

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری در خطبه‌های نمازجمعه این هفته به فرا رسیدن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر و نقش حضرت امام راحل (ره) اشاره کرد و افزود: باید جوانان کشور در جریان حوادث نظام و اندیشه‌های والای خمینی کبیر قرار گیرند.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی ادامه داد: رهبری‌های حضرت امام‌خمینی (ره)، همراهی مردم مومن و توسل و تمسک به دین  و ارزش‌های معنوی موجب پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی شد.

امام جمعه یزد یادآور شد: باید بنحو مناسب با بهره‌گیری از فضای مناسب، مردم و جوانان را بیش از گذشته در جریان خدمات نظام و انقلاب اسلامی و ثمرات والای آن در ابعاد مختلف قرار داد.

ناصری در ادامه به ذکر خاطرات خود از امام راحل (ره) پرداخت که ایشان با روحیه جهادی و ایستادگی موفق شدند انقلاب اسلامی را به رغم تمامی فشارها و توطئه‌ها به سرمنزل مقصود و پیروزی نهایی برسانند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد به میلاد حضرت زهرا (س) و روز زن و مادر در هفته آینده اشاره کرد و افزود: اسلام به نقش زنان در جامعه اسلامی در عرصه‌های مختلف و تربیت نسلی مومن و انقلابی اهمیت ویژه قائل است .

ناصری گفت: باید بانوان جامعه از فرصت نظام و انقلاب اسلامی برای خدمت به خانواده و تربیت فرزندان صالح بر اساس آموزه‌های دینی بیش از گذشته احساس تکلیف کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها