امام جمعه گرگان: آمریکا، ایران مسلط بر منطقه را نمی‌خواهد

گرگان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان با تاکید بر این که بین روسای جمهور آمریکا اعم از اوباما، ترامپ یا بایدن فرقی نیست، گفت: در مجموع آمریکایی‌ها، ایران مسلط بر منطقه و خاورمیانه را نمی‌خواهند.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه گرگان اظهار داشت: هرچند دولت آمریکا تغییر کرد ولی همه روسای جمهور این کشور خواستار ایران ضعیف و سلطه بر مردم ما هستند.
نماینده مردم گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان این که آمریکا به دنبال تسلط بر خاورمیانه است، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها، ایرانی که تاثیرگذار باشد و نقشه‌های آنها را در منطقه نقش بر آب کند، نمی‌خواهند.
نورمفیدی با یادآوری تحریم‌ گفت: علیرغم همه تحریم‌ها کشور پیشرفت‌ زیادی در حوزه‌های مختلف داشت بطوریکه در حوزه‌های علمی، نظامی و اقتصادی به جایگاه بالایی در دنیا رسیده است.
نماینده ولی فقیه در گلستان افزود: با عزت زندگی کردن ساده و آسان به دست نمی‌آید و کشوری که بخواهد در دنیا مستقل باشد بدون شک مورد هجمه مستکبران جهانی قرار خواهد گرفت.
نورمفیدی در ادامه با اشاره به فرا رسیدن دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اضافه کرد: دشمنان به دنبال تحریف و فراموشی آرمان‌های انقلاب هستند زیرا ایران در رژیم طاغوت مثل لقمه لذیذ در دهان آمریکا بود و آنها حتی برای حضور در ایران حق توحش می‌گرفتند.

امام جمعه گرگان تصریح کرد: امام خمینی با بیرون کشیدن ایران از حلقوم آمریکا و آزاد کردن کشور از زیر سلطه کار بزرگی انجام داد.
نورمفیدی همچنین به فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه (س) و گرامیداشت روز مادر (زن) اشاره و ابراز داشت: اسلام بر توجه ویژه‌ به جایگاه و نقش موثر زن در جامعه تاکید دارد اما غرب روایت متفاوتی را بر ضد اسلام تبلیغ می کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها