شرکت‌های سرمایه‌گذار در جنوب کرمان را حمایت می‌کنیم

جیرفت - ایرنا - مدیرکل امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از حضور شرکت‌های بزرگ برای سرمایه‌گذاری در جنوب کرمان حمایت‌ می‌کنیم.

به گزارش ایرنا ، ایرج حسن پور عصر جمعه در جمع‌بندی سفر یکروزه به جنوب کرمان اظهار داشت: با توجه به ظرفیت‌های بالای منطقه جنوب کرمان آمادگی داریم در زمینه اقدامات زیرساختی حوزه های مختلف صنعتی، معدنی و تجاری از سرمایه‌گذاران حمایت کنیم.

وی به بازدید از طرح‌های بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی اشاره و اقدامات معین اقتصادی شهرستان قلعه گنج را مثبت ارزیابی کرد.

او با بیان اینکه سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان موظف به پیگیری طرح ها، همراهی و حمایت از طرح های معین اقتصادی این شهرستان در راستای توسعه منطقه است، درخصوص تسریع در همراهی معین های اقتصادی در شهرستان‌های منوجان و رودبارجنوب نیز تاکید کرد. 

مدیرکل امور استان‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت به وجود ۲ سازمان مستقل صنعت، معدن و تجارت در استان کرمان اشاره و اقدامات انجام شده توسط سازمان حوزه جنوب کرمان را در مدت ۱۰ سال بسیار مطلوب ارزیابی کرد.

 وی وجود ۴۷۶ مجوز صنعتی، ۵۳ مجوز صنایع معدنی و ۲۷۳ پروانه اکتشاف معدن را گواهی بر تلاش در سازمان جنوب کرمان دانست و بر افزایش بیشتر صنایع فرآوری محصولات کشاورزی و فعال سازی معادن و احداث صنایع فرآوری مرتبط با معدن تاکید کرد.

سرخط اخبار استان‌ها