امام جمعه موقت بوشهر: ملت ایران پای نظام و انقلاب خود ایستاده اند

بوشهر- ایرنا- امام جمعه موقت بوشهر گفت: با وجود همه مشکلات و تنگناها اما ملت ایران به نظام و انقلاب خود که ثمره خون هزاران شهید است پایبند و علاقمند هستند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام یوسف جمالی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه افزود: پیروزی، تداوم و عزت انقلاب اسلامی ایران در گرو حضور و پشتیبانی مردم این سرزمین است و بعد از ۴۰ سال مردم در برهه‌ها و حوادث مختلف حمایت خود را از این نظام ثابت کرده اند.

وی بیان کرد: ملت ایران، ملتی بصیر، آگاه و علاقمند به نظام جمهوری اسلامی هستند و در راستای استحکام و تداوم آن شهیدان زیادی تقدیم کرده‌اند و باید قدر آنان را دانست و مسئولان برای خدمت و کسب رضایت این ملت باید تلاش کنند.

جمالی اضافه کرد: ملت ایران، مردم قدر شناسی هستند و پای نظام، انقلاب و ولایت ایستاده اند و عبور این مردم از فتنه‌ها، گرفتاری‌ها و مشکلات همه به دلیل رابطه امام و امت است.

وی ادامه داد: برای ما قابل قبول نیست که مردم برای تهیه برخی لوازم و ملزومات زندگی خود به صف بایستند و می‌طلبد مسئولان برای برطرف کردن مشکلات مردم برنامه ریزی و اقدامی اصولی داشته باشند تا با مشکل روبرو نشوند.

 امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی گفت: در ۴۰ سال گذشته ملت ایران آموخته اند که یگانه راه نجات و عزت این ملت و کشور تبعیت از ولایت فقیه است.

جمالی اضافه کرد: پشتیبانی از ولایت فقیه برای پیشگیری از بروز هرگونه آسیب به انقلاب مهمترین آموزه بنیانگذار انقلاب اسلامی به ملت ایران است و هرکسی بخواهد رابطه امام و امت را تضعیف، مخدوش و تحریف کند به طور قطع  در مسیر دشمن، حرکت کرده است.  

وی یادآور شد: ملت ایران در این ۴۰ سال دشمن خود را شناخته است و هیچ تفاوتی نمی‌کند در آمریکا کدام حزب سر کار باشد و اینکه عده ای بخواهند رنگ و لعاب بر چهره بزنند ماهیت مساله را تغییر نمی‌دهد.

جمالی گفت: بعد از ترور مظلومانه سردار دلها، رئیس جمهوری آمریکا اعلام می‌کند"ایشان مستحق این ترور بوده"، این همان اندیشه صهیونیستی است و این تغییر و جابه جایی‌ها ما را قریب نمی‌دهد.  

امام جمعه موقت بوشهر با بیان اینکه آنها سردار دلها را جنایت‌کار می‌نامند، افزود: ما یاد گرفتیم به دشمن خود اعتماد نکنیم و به داشته‌ها و ظرفیت‌های درونی و جوانان خود اعتماد کنیم چون آنها می توانند این بار را از زمین بردارند. 

جمالی اضافه کرد: دهه فجر یک جشن ملی و مردمی است و مردم در کنار مسئولانی که باید نقش آفرینی کنند شهر را آذین بندی و این مناسبت مهم را گرامی بدارند.

وی ادامه داد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا مراسم و جشن بزرگ دهه فجر باید با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی برگزار شود و با برنامه ریزی این مناسبت مهم گرامی داشته شود.

امام جمعه موقت بوشهر با اشاره به گرامیداشت روز مادر گفت: امروز رویارویی اصلی دشمن پس از ۴۰ سال با کلمه مقدس مادر است و این مقام مقدس و خانواده نیاز به پشتیبانی و کمک دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها