۲۰۰ بسته معیشتی به خانوارهای آسیب‌ دیده از کرونا در ملایر اهدا شد

همدان- ایرنا- ۲۰۰ بسته حمایت معیشتی جمعیت هلال احمر ملایر در قالب طرح سردار شهید «حاج قاسم سلیمانی» روز جمعه با حضور جمعی از مسوولان محلی در میان نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا توزیع شد.

به گزارش ایرنا، سرپرست جمعیت هلال احمر ملایر روز جمعه در آیین توزیع بسته های معیشتی، اظهار داشت: این تعداد بسته معیشتی به همت داوطلبان جمعیت تهیه و توسط کمیته حمایتی طرح سردار شهید سلیمانی بین جامعه هدف توزیع می شود.

"شهاب عظیمی"، ارزش هر بسته معیشتی را ۳۰۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: در مجموع ۶۰ میلیون تومان برای تهیه این تعداد بسته معیشتی و اهدا به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و افراد نیازمندی شناسایی شده، هزینه شده است.

وی با بیان اینکه در این زمینه از ظرفیت گروه‌های جهادی نیز استفاده خواهیم کرد، ادامه داد: همچنین «بانک نفس» شامل اقلام امانی برای واگذاری به بیماران، نیازمندان و افراد مبتلا به کووید۱۹ در این شهرستان رونمایی شد.

هلال احمر ملایر

به گفته سرپرست جمعیت هلال احمر ملایر، حدود ۵۰ نفر از اعضای داوطلب جمعیت شهرستان در اجرای طرح غربالگری سلامت محله‌محور شهید «حاج قاسم سلیمانی» به منظور کنترل اپیدمی کووید۱۹ مشارکت دارند.

یک‌ هزار و ۲۰۰ داوطلب عضو جمعیت هلال احمر شهرستان ملایر هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها