نفوذ انقلاب اسلامی در جهان نشانه افول استکبار جهانی است

ساوه - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه ساوه گفت: بر خلاف اقدامات خصمانه و تبلیغات مسموم، امروز شاهد نفوذ انقلاب اسلامی در جهان به خصوص ممالک افریقایی، اروپایی و امریکای لاتین هستیم که نشان دهنده افول جبهه استکبار جهانی و ناکام ماندن آنها برای آسیب زدن به نظام اسلامی است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ «حجت ‌الله دستجانی» در آستانه ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: تلاش بدخواهان و کسانی که قصد براندازی نظام جمهوری اسلامی را دارند ناکام مانده و اکنون فقط در حد یک آرزو به این مساله نگاه می کنند.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی اکنون یک قدرت تاثیرگذار در معادلات جهانی است و افرادی که روزگاری با طرح موضوعاتی چون تابستان داغ و زمستان گرم در صدد براندازی نظام اسلامی بودند دچار سرخوردگی و حتی از سوی کشورهای مورد حمایت شان از جمله امریکا نیز منزوی شده اند.

وی گفت: طبق بیانات رهبر معظم انقلاب نظام سیاسی امریکا در حال فروپاشی است و نشانه ‌ها آن نیز شامل انتخابات اخیر، نژاد پرستی، افول نظام سرمایه داری و غرب است.

به گفته فرمانده سپاه ساوه، آیین راهپیمایی دهه فجر امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت رژه موتوری برگزار می شود و عمده برنامه ها نیز برای تبیین دستاوردهای گام دوم انقلاب و مطالبات مقام معظم رهبری در اموری چون نهادینه کردن سبک زندگی ایرانی - اسلامی، فرزندآوری، ازدواج آسان و کاهش آسیب های اجتماعی برگزار می شود.

سرهنگ دستجانی گفت: ناحیه مقاومت بسیج ساوه برنامه‌های متنوعی را در فضای حقیقی و مجازی اجرا خواهد کرد که تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه صنایع دفاعی و نظامی، علمی، فرهنگی و اجتماعی از جمله آنها است.  

وی در ادامه به موفقیت های طرح شهید سلیمانی در شهرستان ساوه اشاره کرد و گفت: با اجرای این طرح شاهد کاهش چشمگیر انتقال زنجیره ویروس کرونا هستیم و برای مبارزه با این بیماری و شناسایی مبتلایان و همچنین حمایت از خانواده ها در قالب نهضت کمک مومنانه با توزیع افزون بر ۲ هزار بسته معیشتی نیز اقدامات جدی به عمل آمد.

وی گفت: برگزاری کارگاههای آموزشی در فضای مجازی با عنوان سواد رسانه ای و با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بیش از چهار دهه از حیات خود و همچنین فراهم کردن بسترهای مجازی برای مشارکت مردم در آیین راهپیمایی ۲۲ بهمن، رژه ترکیبی خودرویی و موتوری، تجلیل از خانواده های شهدا و ایثارگران و اجرای برنامه «هر پایگاه یک فرصت خدمت» از اقدامات بسیج برای مناسبت ایام دهه فجر امسال در شهرستان ساوه است.  

سرهنگ دستجانی همچنین برگزاری برنامه هایی با محور نهضت روشنگری، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی، مسابقه کتابخوانی، میز خدمت، تجلیل از مادران قرآنی و نشست‌ بررسی آسیب‌های اجتماعی را از دیگر برنامه های سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ساوه عنوان کرد.  

 آغاز عملیات ساخت ۲ بابا مسکن محرومان از سوی نیروهای بسیج، برگزاری رزمایش الی بیت‌المقدس و فعال شدن گشت ‌های رضویون و ایست و بازرسی بسیج برای ایجاد امنیت پایدار در محلات شهری نیز برنامه های دیگر و در دستور کار سپاه شهرستان ساوه است که سرهنگ دستجانی به آنها اشاره کرد.

وی همچنین با اشاره به ولادت حضرت زهرا (س) اظهار کرد: در این راستا نیز برنامه‌های متنوعی در حوزه بانوان خواهیم داشت که  تقدیر از مادران نمونه و خانواده بانوان شهیده از جمله آنها است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =