دهه فجر فرصت مناسب تبیین دستاوردهای انقلاب است

گنبدکاووس - ایرنا - امام جمعه گنبدکاووس با تبریک فرارسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی، این ایام را بهترین فرصت برای تبیین دستاوردها، پیشرفت‌ها، جهت گیری‌ها و اهداف محقق شده انقلاب اسلامی طی ۴۲ سال گذشته دانست و بر انجام آن تاکید کرد.

حجت الاسلام محمود ترابی در خطبه‌های عبادی سیاسی این هفته نمازجمعه گنبدکاووس اظهارداشت: برای تبیین دستاوردهای انقلاب در سطح داخلی و بین المللی و نیز ارتقای جهت گیری‌های انقلاب، تک تک افراد جامعه مسوولیت دارند.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب همواره تلاش دارند با تبلیغات سوء خود دستاوردها و موفقیت‌های انقلاب اسلامی را نادیده یا کمرنگ جلوه دهند، افزود: ملت آگاه و فهیم ایران هرگز فریب تبلیغات منفی دشمنان را نمی خورد زیرا آنها می‌دانند که در رژیم گذشته چه داشتند و اکنون به چه موفقیت‌هایی دست یافته‌اند.

حجت الاسلام ترابی همچنین ایام دهه فجر پیروی انقلاب را فرصتی دوباره برای تجدید عهد ملت ایران با آرمان‌های حضرت امام خمینی (ره) دانست و اضافه کرد: امسال به سبب شیوع بیماری کرونا نمی‌توانیم همچون سال‌های قبل، مراسم جشن و شادی و نیز راهپیمایی ۲۲ بهمن را برگزار کنیم.

وی با تبریک در پیش بودن ولادت باسعادت حضرت فاطمه (س) و بزرگداشت مقام زن و مادر، تصریح کرد: این بانوی بزرگوار بهترین الگو برای بانوان جامعه اسلامی است که باید بیش از پیش زندگی آن حضرت را مورد توجه قرار دهیم.

خطیب جمعه گنبدکاووس همچنین با اشاره به شروع کار دولت جدید در آمریکا، گفت: به طور کلی سیاست آمریکا در منطقه خاورمیانه، حمایت از گروهک‌های تکفیری و ایجاد اختلاف و بی ثباتی در این منطقه است که دولت‌ها و ملت‌های مسلمان باید نسبت به این سیاست، هوشیار باشند.

حجت الاسلام ترابی افزود: چراغ سبزهایی که برخی مقامات آمریکایی برای بازگشت به برجام و انجام مذاکرات جدید می‌دهند، فقط در حد حرف و شعار است زیرا همه چیز مشخص است و آنها هستند که باید به تعهدات خود در برجام عمل کنند.

وی با اشاره به برخی اقدامات نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اصلاح و ساماندهی مالیات‌ها و بودجه سال آینده، اضافه کرد: این اقدامات باهدف ریل گذاری صحیح مجموعه اجرایی کشور است و از برخی رانت ها و فسادها جلوگیری می‌کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =