پاس بندرلنگه به مرحله پلی آف بسکتبال باشگاه‌های کشور راه یافت

بندرعباس- ایرنا- تیم پاس بندرلنگه در پایان دور برگشت مسابقه لیگ‌ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور (منطقه جنوب) با سه باخت و ۲ پیروزی به مرحله پلی آف راه یافت.

به گزارش روز جمعه ایرنا، دور برگشت مسابقه لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور به میزبانی پاس بندرلنگه درجریان بود که این تیم در این رقابت‌ها و در دیدار نخست، بازی را  با نتیجه ۷۱  بر ۷۹ به تیم خانه بسکتبال بهبهان واگذار کرد.

در دومین دیدار نیز این نماینده هرمزگان در یک بازی نزدیک و تنها با یک امتیاز اختلاف ۵۶ بر ۵۷ مقابل مهروبان نوین ماهشهر مغلوب شد اما در سومین بازی خودش ۶۸ بر ۵۷ رعد پدافند هوایی فسا را شکست داد.

چهارمین بازی تیم پاس بندرلنگه میزبان دور برگشت گروه الف منطقه جنوب موفق شد، تیم نفت امیدیه را ۹۱ بر ۷۲ شکست دهد و در آخرین بازی تیم پاس بندرلنگه ۶۹ بر ۷۳ مغلوب تیم تپنا بوشهر شد تا با سه باخت و ۲ برد دیدارهای این مرحله را به پایان ببرد و به مرحله پلی آف راه یافت.

نماینده هرمزگان اگر بتواند در مرحله پلی آف خوب عمل کند به مرحله پایانی راه خواهد یافت و امیدوار می شود که به سوپر لیگ بسکتبال باشگاه های کشور راه پیدا کند.

مرحله پلی آف لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور اوایل اسفند ماه سالجاری برگزار می‌شود.

 مسابقه لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه های کشور با حضور ۳۹ تیم در ۲ گروه شمال و جنوب برگزار می‌شود.

تیم پاس بندرلنگه در گروه جنوب با تیم‌های خانه بسکتبال بوشهر، مهروبان نوین ماهشهر، نفت امیدیه، خانه بسکتبال بهبهان و رعد پدافند هوایی فسا هم گروه شد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها