نقش جهادی مرحوم سرتیپ رشیدنجفی دردفاع ازارزش‌های انقلاب فراموش نمی‌شود

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در پی درگذشت مرحوم سرتیپ دوم "حسن رشید نجفی" گفت:‌ تردیدی نیست نقش آفرینی‌های ارزنده و جهادی این سردار ولایی در دفاع از آرمان و ارزش‌های اسلام و انقلاب هرگز فراموش نخواهد شد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از پایگاه خبری پلیس؛ سردار "حسین اشتری" فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران افزود:‌ انالله و انا الیه راجعون، درگذشت  مرحوم سرتیپ دوم "حسن رشید نجفی" از فرماندهان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و از فرماندهان پیشین و پرافتخار نیروی انتظامی و اولین فرمانده دانشگاه علوم انتظامی امین ناجا موجب تأسف و تأثر بسیار شد.

تیمسار سرتیپ سرافراز حسن رشید نجفی فرمانده اسبق دانشگاه علوم انتظامی روز گذشته به دیار حق شتافت.

وی ادامه داد:‌ تردیدی نیست نقش آفرینی‌های ارزنده و جهادی این سردار ولایی در دفاع از آرمان و ارزش‌های اسلام و انقلاب هرگز فراموش نخواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت:‌ این سردار رشید انقلاب اسلامی نزدیک به چهار دهه، مؤمنانه در عرصه خدمت به نظام اسلامی و تربیت دانشجویان و افسران مومن و متدین کوشید.

سردار اشتری خاطر نشان کرد:‌ درگذشت این فرمانده والامقام را به بیت مکرم ایشان، همرزمان و آحاد مردم ولایی تبریز تسلیت گفته و از درگاه خداوند متعال برای روح بلندش، علو درجات و حشر با شهیدان و صالحان و برای بازماندگان اجر صابران را طلب می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار جامعه