تردد روان در محورهای شمالی

تهران- ایرنا- مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی، از تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزاد راه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد.

به گزارش روز جمعه ایرنا از مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت های شعب راهداری سراسر کشور نشان می دهد که اکنون محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن ها روان و به روال عادی جریان دارد.

محور چالوس دارای بارش برف و محورهای هراز، فیروزکوه و آزاد راه تهران - شمال و آزاد راه قزوین - رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.

گزارش این مرکز در خصوص آخرین وضعیت جوی نیز از بارش برف و باران در برخی محورهای استان اردبیل و بارش برف در ارتفاعات استان البرز حکایت دارد.

همچنین محورهای شهداد - نهبندان و خرم آباد - پل دختر محور مسدود شریانی است، محور قزوین - همدان (کیلومتر ۱۱۰) مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین خط روبرو به صورت دو طرفه انجام می شود.

براساس این گزارش، محورهای دارای انسداد فصلی نیز شامل شمشک - دیزین، اولنگ - شاهرود، سی سخت - پادنا، گنجنامه - تویسرکان، سروآباد - پاوه، وازک - بلده و پونل - خلخال گزارش شده اند.

همچنین محور پدافند جنوب غرب - امیدیه، محور مسدود غیرشریانی اعلام شده است.

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۳۰۷ تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری نسبت به روز قبل نیز کاهش ۲ درصدی تردد را نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۸ درصد است و اوج تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت گرفته است.

همچنین محورهای دارای بیشترین تردد در ۲۴ ساعت گذشته، آزاد راه کرج - تهران، کرج - قزوین، تهران - کرج و قزوین - کرج بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =

سرخط اخبار اقتصاد