بیش از ۵۰ پروژه دهه‌فجر در هرسین افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار هرسین گفت: علاوه بر اجرای ۱۰۰ برنامه فرهنگی بیش از ۵۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و کشاورزی با اعتبار ۱۰۰ میلیارد تومان دهه‌فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

عبادالله کنجوریان روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: کلنگ زنی مجتمع گردشگری اهورا، افتتاح واحد صنعتی بسته‌بندی حبوبات، افتتاح دامداری پرواربندی ۵۰۰ راسی، افتتاح گلخانه تولید نشاء با ظرفیت ۲ میلیون نشاء، افتتاح مجتمع آبرسانی روستایی، افتتاح واحد بسته‌بندی میوه خشک با ظرفیت ۵۰ تن، افتتاح واحد بسته‌بندی بذور با ظرفیت ۵۰۰ تن، افتتاح طرح تولید موادشوینده، افتتاح و توسعه ۲۰ پروژه برق رسانی، افتتاح آسفالت معابر روستایی و شهری و افتتاح خانه ‌گلیم بخشی از برنامه‌هایی است که در سالگرد انقلاب اجرا می‌شود.

وی بر بازخوانی و تبیین دستاوردهای انقلاب و حضرت امام خمینی (ره) با محوریت انسجام و اتحاد ملی تاکید کرد و گفت: انقلاب شکوهمند اسلامی در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ به رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) طلوع کرد و بنا به تعابیر درست و اذعان همگان اعجاز بزرگ قرن نام گرفت و این انقلاب در جهت بقاء و ماندگاری ارزش های والای انسانی و دفاع از مظلومین و ملت های مسلمان جهان با رهبری مقام معظم رهبری تا ظهور حضرت حجت (ع) همچنان مانا و برقرار خواهد ماند.

کنجوری با تاکید بر امیدآفرینی در اجرای  برنامه های دهه فجر سال جاری تصریح کرد: چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را در حالی جشن می گیریم که تاثیرگذاری جهانی آن بیش از پیش است و دشمنان در اجرای اهداف خصمانه خود همچنان درمانده اند.

فرماندار هرسین همچنین از مسوولین خواست برنامه های سال جاری را با استفاده از ظرفیت رسانه ها بگونه ای ترسیم نمایند تا مردم در جریان اقدامات انجام شده ادارات قرار گیرند و فعالیت های صورت گرفته را حتما در قالب خدمات نظام و دولت اطلاع رسانی کنند.

کنجوریان خاطرنشان کرد: دهه فجر امسال با شعار پرمعنای «انقلاب اسلامی، بالنده و مقتدر، چون کوه استوار»  برگزار می گردد و این شعار پربار در ابتدا  اشاره به نقش پربار و ویژه ولایت فقیه در شکست ابهت و افول آمریکا دارد و در ادامه در بردارنده الگوسازی ملت های مسلمان منطقه از مردم انقلابی ایران اسلامی، اقتدار نظامی، عزت ملی، همدلی دولت و ملت و حضور مردم در صحنه های حماسی حمایت از نظام است.

فرماندار هرسین همچنین در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: خدمات هفت ساله دولت تدبیر و امید در شهرستان هرسین بسیار ارزشمند و حتی نسبت به خدمات دولت های گذشته بی نظیر بوده است و براساس مکاتبات صورت گرفته فرمانداری کلیه مسوولین باید به نحو شایسته این خدمات را با نصب بیلبورد و انتشار در رسانه به اطلاع مردم برسانند چون خدمات دولت شایسته اطلاع رسانی گسترده است.

به گفته کنجوریان، با اقدامات گسترده دولت شاهد پیشرفت‌های چشمگیری در حوزه‌های مختلف راه، بهداشت و درمان، آبرسانی، گازرسانی، اشتغال، کشاورزی و حتی در ایجاد و توسعه زیرساخت‌های فرهنگی و آموزشی در هرسین بوده ایم.   
شهرستان هرسین با بیش از ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۴ کیلومتری شرق کرمانشاه واقع شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها