نماینده آذربایجان‌غربی مقام چهارم لیگ جوانان هندبال کشور را کسب کرد

ارومیه- ایرنا- رییس هیات هندبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم "بیرثانیه" ارومیه با شکست در دیدار رده‌بندی مقابل ذوب‌آهن به عنوان چهارم لیگ جوانان کشور دست یافت.

شاهین کهنمویی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم "بیرثانیه ارومیه" نماینده استان در دیدار رده‌بندی لیگ جوانان و دسته جات آزاد کشور با نتیجه ۳۰ بر ۲۲ مقابل تیم "ذوب‌آهن اصفهان" شکست خورد و با سه برد، ۲ مساوی و ۲ شکست به مقام چهارم دست یافت.

وی اضافه کرد: نماینده ارومیه که در بازی‌های پیشین ۳۴ بر ۱۵ "زغالسنگ طبس"، ۲۶ بر ۲۳ "کات شاهرود" و ۲۷ بر ۱۹ "تبسم پاسارگاد" را برده و مقابل تیم "تبریز" با نتیجه ۲۰ بر ۲۰ و  مقابل "ذوب‌آهن اصفهان" با نتیجه ۱۹ بر ۱۹ تن به تساوی داده و در مرحله نیمه‌نهایی برابر "شهرداری جهرم" با نتیجه ۲۷ بر ۲۲ مغلوب شده بود.

رییس هیات هندبال آذربایجان‌غربی افزود: در مسابقات هندبال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور هم تیم "همیاری ارومیه" در آخرین بازی خود در مرحله گروه به مصاف "شیشه قزوین" رفت و با نتیجه نزدیک ۱۹ بر ۱۸ شکست خورد.

کهنمویی گفت: نماینده استان در بازی‌های قبلی مقابل "نوآوران نوشهر" پیروز و مقابل "کیهان پایش ملایر"، "ریف اصفهان" و "آتریسا تهران" مغلوب شده بود.

وی ادامه داد: با این نتیجه نماینده استان از راه‌یابی به مرحله نهایی بازماند.

مسابقات هندبال لیگ دسته یک بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۱۲ تیم در ۲ گروه برگزار می‌شود که در گروه اول کیهان پایش ملایر، نام آوران نوشهر، ریف اصفهان، شیشه قزوین، همیاری ارومیه و آتریساتهران و در گروه دوم زغال سنگ  البرز شرقی شاهرود، مس پاریز کرمان، اورانیال تهران، لوله گستر اسفراین و نفت و گاز گچساران با یکدیگر رقابت می کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =