۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۲۲:۰۷
کد خبرنگار: 915
کد خبر: 84202756
۰ نفر

برچسب‌ها

هفته دهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس برگزار شد

گنبدکاووس - ایرنا - روز نخست هفته دهم مسابقات کورس اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس با شرکت ۶۰ راس اسب از نژادهای ترکمن، تروبرد و دوخون در هفت دور به مسافت هزار، هزار و ۲۰۰ و هزار و ۴۵۰ متر عصر امروز پنجشنبه بدون حضور تماشاگر در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی هیات سوارکاری گنبدکاووس، در دور اول روز نخست هفته دهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس، اسب‌های سه سال نژاد ترکمن (maiden) به مسافت هزار متر با هم به رقابت پرداختند که اسب "نازقوش گز"، زودتر از دیگر اسب‌ها از خط پایان عبور کرد و اول شد و اسب‌های "گل آی حبیب ایشان" و "گونای امید" به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور دوم که به مسافت هزار متر ویژه اسب‌های سه ساله نژاد دوخون (maiden) برگزار شد، اسب "گلد اسپید" اول شد و اسب‌های "جان مورفی گارد" و "هج هج" به ترتیب دوم و سوم شدند.

رقابت در دور سوم میان اسب‌های سه سال نژاد تروبرد (maiden) و به مسافت هزار متر برگزار شد که در پایان اسب "کینگ ولد" با پیشی گرفتن از دیگر رقبا اول شد و اسب‌های "فوکوس سرخ" و "لجندری" به ترتیب مقام دوم و سوم را کسب کردند.

در دور چهارم روز نخست هفته دهم مسابقات سوارکاری گنبدکاووس که به مسافت هزار متر و ویژه اسب‌های سه ساله دوخون (maiden) برگزار شد، اسب "حمله" سریع‌تر از خط پایان گذشت و در جایگاه نخست قرار گرفت و اسب‌های "لندن" و "ماکومبا" به ترتیب مقام‌ دوم و سوم را از آن خود کردند.

در دور پنجم مسابقات نیز اسب‌های بیش از چهار سال نژاد تروبرد کلاس سه به مسافت هزار و ۲۰۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب "شایلیک" اول شد و اسب‌های "بست می سلکشن" و "اونیکس" به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور ششم این مسابقات نیز که با رقابت اسب‌های نژاد دوخون سه ساله (maiden) به مسافت هزار و ۲۰۰ متر برگزار شد، اسب "سودیف" به مقام قهرمانی رسید و اسب‌های "کالکشن" و "عدنان خان" به ترتیب به مقام دوم و سوم رسیدند.

در دور هفتم و پایانی روز نخست مسابقات هفته دهم اسبدوانی زمستانه گنبدکاووس نیز اسب‌های بیش از چهار سال نژاد دوخون (maiden) به مسافت هزار و ۴۵۰ متر با هم به رقابت پرداختند که اسب "سراب سو" زودتر از بقیه به خط پایان رسید و اول شد و اسب‌های "کوهزاد" و "پراگ" به ترتیب دوم و سوم شدند.

برگزار کنندگان روز نخست هفته دهم مسابقات اسبدوانی گنبدکاووس مبلغ یک میلیارد و ۳۴۷ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال جایزه نقدی به مالکان، مربیان و چابکسواران اسب‌های اول تا سوم پرداخت کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =