ذوب آهن ؛ کلید خوشبختی نساجی مازندران

ساری - ایرنا - نساجی مازندران از هفته سیزدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور ، امروز دهم بهمن ماه در حالی از ذوب آهن اصفهان میزبانی می‌کند که هر دو تیم به دلیل نتایج ضعیف حال و روز خوبی ندارند.

به گزارش ایرنا ، نساجی مازندران از ۱۲ بازی لیگ برتر با ۹ امتیاز در رده چهاردهم و ذوب آهن اصفهان هم با همین تعداد بازی ولی بدون برد و با هشت امتیاز در رده پانزدهم جدول ۱۶ تیمی این رقابت ها قرار دارند. دیدار هفته

سیزدهم برای هر دو تیم سرنوشت ساز محسوب می شود و برای آقا معلم که بتازگی بر روی نیمکت نساجی مازندران تکیه زد ، این دیدار در صورت برد کلید خوشبختی است که می تواند تمام کمی و کاستی های گذشته این تیم

را از نگاه هواداران محو کند.

نساجی چی ها هفته گذشته پس از برکناری وحید فاضلی سرمربی جوان خود به دلیل هفت هفته نتایج ضعیف و هفت باخت ، مجید جلالی ملقب به آقا معلم  را  به عنوان یک  تغییر تاکتیکی برای ایجاد  انگیزه بیشتر و حتی 

بستن دهان منتقدین تیم ، بر روی نیمکت این تیم نشاندند. جلالی نیز در بازی اول برابر شهر خودرو مشهد در بازی خارج از خانه شکست خورد تا نوار ناکامی این تیم همچنان ادامه یابد.

حال نساجی مازندران در حالی امروز باید دومین دیدارش را در دوران مربیگیری جلالی در خانه برگزار کند که این بار باید در برابر تیم ذوب آهن و یاران رحمان رضایی ، بازیکن مازندرانی اسبق تیم ملی و لژیونر فوتبال ایران به

میدان برود، تیمی که حال و روزش بدتر از نساجی است و با توجه به التیماتوم هیات مدیره باشگاه به کادر فنی، آنها مترصد برد در این میدان برای ماندن بر روی نیمکت و نجات از لبه پرتگاه سقوط هستند و همین نگاه هم کار

آقا معلم را بیش از گذشته دشوار می کند، چرا که حداقل انتظار هواداران این تیم مازندرانی از سرمربی جدید برد در برابر تیم بحران زده ذوب آهن اصفهان آن هم در قائمشهر است.
علاوه بر این ، بازی با ذوب آهن از یک نگاه دیگر هم می تواند کلید خوشبختی برای نساجی محسوب شود ، چرا که این تیم مازندرانی دو دیدار آینده اش تا پایان نیم فصل را باید برابر استقلال تهران و گل گهر سیرجان برگزار کند ، تیم هایی که روزهای خوبشان را پشت سر می گذارند و  احتمال پیروزی نساجی در برابر آنها در مقایسه با ذوب آهن بسیار کم است و به همین دلیل هم آقا معلم امروز باید تمام دانش و تجربه اش را برای برد به کار بگیرد تا بتواند نساجی را از بحرانی که از هفته چهارم تاکنون دچارش شده ، خارج کند.
البته نساجی در این بازی گذشته از این که ۶ بازیکن تاثیرگذارش را در اختیار ندارد، از قبل هم در هر سه ضلع زمین در دفاع، هافبک و خط حمله با کمبود بازیکن  بازی ساز، رهبر و تمام کننده مواجه بوده است ، به طوری که از ۱۲ بازی گذشته فقط توانست هشت گل به ثمر برساند و در همین مدت نیز ۱۴ گل را در دروازه اش تحمل کند. این نتایج نشان می دهد که نساجی از خط دفاعی لرزانی برخوردار است و در آن سوی زمین در خط حمله نیز نتوانست گل های زیادی را به ثمر برساند .
این در حالی است که ذوب آهن اصفهان از همین تعداد بازی ۱۰ گل به ثمر رساند و ۱۵ گل دریافت کرد و اکثر گل های این تیم نیز در نیمه دوم و در دقایق پایانی به ثمر رسید. با توجه به این که بیشتر باخت های نساجی تاکنون در دقایق پایانی رقم خورده است ، این وضعیت کار سرمربی جدید این تیم مازندرانی را دشوار می کند.

فرصت طلایی 
سرمربی نساجی مازندران هم به بازی امروز با ذوب آهن اصفهان به عنوان یک فرصت طلایی نگاه می کند و معتقد است که بازی برابر ذوب آهن برای تیمش یک فرصت تقریبا طلایی در اواخر نیم فصل اول است تا بتواند با پیروزی در این دیدار مشکلات گذشته را فراموش کند.
مجید جلالی افزود : با وجود این که یک جین از بازیکنان خوبمان برای بازی برابر ذوب آهن غیبت دارند ، ولی با این حال تیم توانایی برد در این بازی را دارد.
وی ابراز امیدواری کرد که تیم نساجی در این بازی با حمایت هوادارانش بتواند به پیروزی برسد تا بازیکنان روحیه از دست رفته اشان را بازیابند و بتوانند در بازی های آینده با انگیزه بیشتری بازی کنند.
سرمربی نساجی گفت : نباید تیم ذوب آهن را با وجود این که در فصل جاری رقابت ها نتایج خوبی نگرفته، دستکم بگیریم ، چرا که این تیم ریشه دار این روزها بازی خوبی را انجام می دهد.
جلالی مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان نساجی را در کنار چمن مصنوعی ورزشگاه وطنی حریفانی اضافه بر تیم ذوب آهن دانست که تیمش امروز باید برای پیروزی با آنها بجنگد و تاکید کرد : اگر این وضعیت با اشتباهات سهوی داوری نیز آمیخته شود ، همه حریفان سرسختی هستند که می توانند هر تیمی قوی تر از نساجی را با شکست رو به رو کنند.
وی اضافه کرد : نساجی برای برد برابر ذوب آهن برنامه ریزی خوبی را انجام داده است و بازیکنان نسبت به دیدار گذشته تیم برابر شهر خودروی مشهد، از آمادگی بیشتری برخوردارند و تلاش خواهند کرد تا در این دیدار به پیروزی برسند.
تیم نساجی مازندران امروز ساعت ۱۵ میزبان تیم ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه وطنی است.

 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha