دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی درگذشت میناوند را تسلیت گفت

تهران-ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، درگذشت مهرداد میناوند ستاره سابق تیم ملی فوتبال کشور را تسلیت گفت.

به گزارش شامگاه پنجشنبه مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سعیدرضا عاملی در پیامی درگذشت مهرداد میناوند ستاره سابق تیم ملی فوتبال کشور را تسلیت گفت و نوشت که این قهرمان ملی کشور در طول دوران ورزشی پرافتخار خود شادی و غرور ملی و حس دلبستگی و شادابی و والایی به مردم شریف ایران هدیه داد. 

در ادامه این پیام آمده است: مهرداد میناوند بر اثر بیماری کرونا، تأثر و تألم عموم مردم به‌طور ویژه جامعه ورزشی کشور را برانگیخت که فقدان بزرگی برای فوتبال کشور به حساب می آید. این قهرمان ملی کشور در طول دوران ورزشی پرافتخار خود شادی، غرور ملی، حس دلبستگی، شادابی و والائی را به مردم شریف ایران هدیه داد و گل‌های او در یاد و خاطر مردم و تاریخ ورزش ایران همیشه جاودانه خواهد بود.

این پیام می افزاید: مهرداد میناوند دوستدار مرام جوانمردی و پهلوانی بود و دلبندی خاصی به حضرت ابوالفضل العباس که نماد جوانمردی، یاری مظلوم و حمایت از حق بود داشت. اخلاق و دوستی صمیمت همراه به احترام به یکدیگر خصلت اخلاق ورزشی در این سرزمین فرهنگ و ادب بود و خواهد بود.

در ادامه پیام تسلیت دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی آمده است: ویروس کرونا در یک سال گذشته خسارت‌های زیادی را رقم زد که اندوه فقدان بسیاری از نامداران عرصه‌های مختلف و عزیزان در اثر ابتلای به این بیماری مهم‌ترین این آثار زیانبار است و امیدوارم هر چه زودتر شاهد رفع این بلای فراگیر از سراسر عالم باشیم. با نهایت تاسف فقدان این ورزشکار محبوب کشور را به جامعه ورزشی و فوتبال ایران و خانواده محترم میناوند تسلیت عرض می‌کنم و ضمن آرزوی صبر برای بازماندگان محترم از خداوند متعال رحمت و مغفرت برای ایشان مسئلت دارم.

به گزارش ایرنا، مهرداد میناوند، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در سن ۴۵ سالگی و بر اثر ابتلا به ویروس کرونا چهره در نقاب خاک کشید.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش