۱۰ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۰:۲۸
کد خبرنگار: 2838
کد خبر: 84202716
۰ نفر

برچسب‌ها

نبود دفتر خدمات الکترونیک قضایی در کازرون و نوید حل مشکل
عکس از آرشیو

شیراز- ایرنا- مردم شهر کازرون برای دسترسی به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی ناگزیر به سفر به سایر شهرها هستند؛ در این شرایط رییس دادگستری این شهرستان نوید حل این مشکل را داد.

رییس دادگستری و دادستان شهرستان کازرون از محل راه اندازی اولین مرکز خدمات الکترونیک قضایی شهرستان بازدید و مشکلات آن را بررسی کردند. 

در این بازدید، دستورهای لازم برای رفع مشکلات و شتاب‌بخشی به راه اندازی آن صادر شد.

 رییس دادگستری شهرستان کازرون درحاشیه ابن بازدید درگفت‌وگو با خبرنگارایرنا گفت:  با توجه به مطالبات عمومی و مشکلات شهروندان در خصوص ایاب و ذهاب به بخش های اطراف جهت دسترسی به خدمات مرکز الکترونیک قضایی، تمام امکانات برای راه اندازی این مرکزدرشهرستان کازرون آماده شده است.

حجت الاسلام مصطفی انصاری فرد افزود: گشایش این مرکز گام مهمی در توسعه دادرسی الکترونیکی است و دسترسی مردم  شهرستان به مراجع قضایی را آسان می کند.

وی با بیان اینکه راه اندازی مرکز خدمات الکترونیک، بسیاری از خدمات قضایی مردم دراین شهرستان ارائه خواهد شد افزود: با پیگیری ریاست کل دادگستری استان ومقامات قضایی کازرون  کدی ازتهران درخواست شده که پس ازاعلام این کد، این مرکز در کازرون راه اندازی خواهد شد. 
وی اضافه کرد: سعی ما بر آن است که مشکلات پیش رو را در خصوص این دفتر و راه اندازی آن در دهه فجر برطرف کنیم.  

 مردم کازرون از فعالیت نداشتن دفتر خدمات الکترونیک قضایی در این شهر گلایه دارند. آنها مجبور هستند با رفتن به دیگر شهرها به این خدمات الکترونیک دسترسی یابند. 

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =