نماینده مجلس : مباحث فرهنگی البرز مغفول مانده است

کرج - ایرنا - نماینده مردم شهرستان های کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی با گلایه از برخی مشکلات فرهنگی استان البرز ، گفت : مباحث فرهنگی این استان پرجمعیت مغفول مانده است.

 علیرضا عباسی روز پنجشنبه در جمع بسیجیان  شهرستان اشتهارد گفت: حدود یک سال است که شورای فرهنگ عمومی استان البرز تعطیل شده و موضوع فرهنگ در استان مغفول مانده است و هیچ کاری در این زمینه  انجام نمی‌شود، متاسفانه نهاد کتابخانه‌های  البرز هنوز مسوولی ندارد.
وی در بخش دیگری از سخنانش به مشکلات شهرستان اشتهارد اشاره کرد و افزود: مشکلات  این شهرستان چند ضلعی است و بنا داریم که در سفرهای منطقه‌ای به نقاط مختلف حوزه انتخابیه مدیران دستگاه‌های اجرایی هم حضور داشته باشند تا مشکلات از نزدیک دیده و برطرف شود.

وی با انتقاد از کم‌کاری برخی مسوولان، افزود: مدیریت در کشور  و استان اداری پیش نمی‌رود و باید یک حرکت جهادی صورت گیرد و با  پشت میزنشینی معضلی برطرف نخواهد شد.

نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با اشاره به برخی مواردی در کشور که به صورت جهادی پیشرفت داشته است، تصریح کرد: صنعتگرانی در کشور وجود دارند که اگر فضای توسعه‌ای برای آنها فراهم شود واردات برخی محصولات را صفر می‌کنند.

وی در ادامه این جلسه با تاکید بر اینکه عرصه کشاورزی در کشور طی چند سال اخیر خوب دیده نشده است، خاطرنشان کرد: زمانی در اشتهارد یک هزار و ۵۰۰ هکتار زمین کشت پنبه انجام می‌شد که بی‌توجه‌های زیادی به آن صورت گرفت و هم‌اکنون کشور واردکننده پنبه شده است.

رییس مجمع نمایندگان استان البرز با بیان اینکه  این استان  دارای محرومیت پنهان است، خاطرنشان کرد: دولت و دستگاه‌های اجرایی باید همت به خرج دهند و برخی مشکلات مردم را حل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار استان‌ها