۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۸:۵۹
کد خبرنگار: 1026
کد خبر: 84202630
۰ نفر

برچسب‌ها

سرمربی ذوب آهن در کنفرانس خبری در قائمشهر حاضر نشد

ساری - ایرنا - رحمان رضایی سرمربی ذوب آهن اصفهان با وجود هماهنگی قبلی در کنفرانس پیش بازی تیمش با نساجی مازندران در قائمشهر حاضر نشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، در حالی سرمربی ذوب آهن در کنفرانس خبری  پیش بازی با نساجی مازندران در قائمشهر بدون اطلاع قبلی حاضر نشد که این نشست خبری از سوی هیات فوتبال شهرستان قائمشهر ۲۴ ساعت قبل با مدیر رسانه ای این باشگاه هماهنگ شده بود.
تاکنون از ۶ دیداری که نساجی مازندران میزبانی آن را در رقابت های لیگ برتر بیستم در قائمشهر بر عهده می گیرد، رحمان رضایی پنجمین سرمربی تیم های لیگ برتری است که بدون اطلاع قبلی در این کنفرانس خبری پیش بازی شرکت نمی کند.
 بر اساس دستورالعمل سازمان لیگ فوتبال ایران که مورد تایید کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بالاترین مرجع قانونی فوتبال در قاره کهن قرار گرفته است ، حضور سرمربیان تیم های لیگ برتری و حتی لیگ یک در کنفرانس قبل و بعد از مسابقات الزامی است و عدم  حضور غیر موجه با جریمه و تنبیه مواجه خواهد شد.

عدم شرکت سرمربیان تیم های لیگ‌ برتری در قائمشهر به یک اپیدمی تبدیل شده است و  خبرنگاران ورزشی عدم برخورد فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را علت تبدیل شدن غیبت مربیان به یک اپیدمی ارزیابی می کنند. در فصل گذشته رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران هم از ۱۴ دیداری که نساجی میزبانی کرد ، سرمربیان بیش از نیمی از تیم های مهمان در کنفرانس خبری پیش از مسابقه شرکت نکردند.

ذوب آهن اصفهان از ۱۲ دیدار رقابت های لیگ برتر با ۸ مساوی و چهار باخت و ۸ امتیاز در رده چهاردهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاههای ایران قرار دارد و فردا جمعه دهم بهمن ماه در هفته سیزدهم در قائمشهر میهمان تیم نساجی مازندران است که با همین تعداد بازی و ۹ امتیاز در رده سیزدهم قرار دارد.
این دیدار ساعت ۱۵ عصر فردا جمعه دهم بهمن ماه در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر بدون حضور تماشاگران به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =