۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۷:۱۰
کد خبرنگار: 1448
کد خبر: 84202596
۰ نفر

برچسب‌ها

شهرستان سیمرغ دهه فجر میزبان افتتاح ۴۰ طرح عمرانی است

ساری – ایرنا – فرماندار شهرستان سیمرغ گفت: به مناسبت دهه مبارک فجر ۴۰ طرح عمرانی در سطح این شهرستان به بهره‌برداری می رسد.

به گزارش ایرنا، مجتبی حبیب نژاد روشن روز پنج شنبه در نشست با اصحاب رسانه با بیان اینکه در ایام دهه مبارک فجر ۸۹ طرح اشتغالزایی در سطح این شهرستان افتتاح می شود، افزود: برای این تعداد طرح های عمرانی و اشتغالزایی ۲۲ میلیارد و ۷۹۱ میلیون تومان هزینه شده است.

وی گفت : از این میزان مبلغ بیش از چهار میلیارد و ۲۷۱ میلیون تومان تسهیلات، ۶ هزار و ۵۰۰ میلیون تومان آورد بخش خصوصی و بیش از ۱۲ میلیارد و ۲۰ میلیون تومان هم از محل اعتبارات ملی و استانی بوده است.

فرماندار شهرستان سیمرغ با بیان اینکه به مناسبت دهه مبارک فجر ۲۹ پروژه جهادکشاورزی با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان به بهره برداری خواهد رسید، افزود: این طرح ها گلخانه کوچک مقیاس در راستای توسعه سیاست شهرستان و بهسازی و ساماندهی آب بندان ۱۰۰ هکتاری است.

حبیب نژاد دیگر طرح های مهم که در این ایام را سه طرح برق رسانی با هزینه ۵۰۶ میلیون تومان، چهار طرح کمیته امداد امام خمینی (ره) با هزینه چهار میلیارد تومان، یک طرح آبرسانی با هزینه ۱۴۰ میلیون تومان، یک طرح آموزش و پرورش با هزینه پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان و یک طرح ورزشی با هزینه ۵۴۰ میلیون تومان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال عملیات اجرایی ۹ طرح هم آغاز می شود، گفت: آغاز عملیات اجرایی ۶ واحد مسکن محرومین کمیته امداد نیز از جمله طرح های کلنگ زنی خواهد بود.

فرماندار شهرستان سیمرغ در پایان با اعلام اینکه عملیات زهکشی با برآورد هزینه سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هم آغاز خواهد شد، گفت: ساماندهی گلزار شهدا و یک واحد مسکن معلولین بهزیستی هم دیگر طرحی است که آغاز خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها