۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۵۴
کد خبرنگار: 1383
کد خبر: 84202593
۰ نفر

برچسب‌ها

پلمب انبار احتکار الکل در تهران

تهران- ایرنا- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب یک انبار احتکار الکل خبر داد و گفت: چهار هزار و ۶۰ لیتر الکل اتیلیک صنعتی احتکار شده از این انبار کشف شد.

به گزارش ایرنا از پلیس تهران، سرهنگ نادر مرادی روز پنجشنبه در این باره بیان داشت: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد، مالک یک انبار لوازم خانگی در جنوب تهران با همکاری انباردار، مقدار فراوانی الکل اتیلیک صنعتی مورد نیاز مردم را دپو و جمع آوری کرده است و بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با شناسایی مالک انبار و نشانی دقیق محل آن مشخص شد که خبر صحت داشته و مالک انبار لوازم خانگی کاربری انبار را بدون مجوزهای قانونی تغییر داده و مقدار فراوانی الکل اتیلیک مورد نیاز مردم را در انبار با همکاری همدستش پنهان کرده و موجب بی نظمی در عرضه و تقاضای بازار شده است.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ  ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و روز گذشته تیمی از ماموران از داخل انبار کالا بازدید و چهار هزار  و ۶۰ لیتر الکل اتیلیک صنعتی که خارج از شبکه توزیع، در این مکان دپو شده بود، کشف شد.

نادری با اشاره به اینکه با دستور قضائی انبار پلمب و هر ۲ متهم به مراجع قضائی معرفی شدند، گفت: کارشناسان ارزش ریالی اموال احتکار شده را ۴۲۰ میلیون تومان محاسبه کرده اند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =