کلاهبرداری با وعده ازدواج و دیگر اخبار کوتاه خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: کلاهبردار حرفه‌ای که با وعده ازدواج دروغین ۱۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بود در بجنورد دستگیر شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علیرضا مظاهری روز پنجشنبه اظهار داشت: فردی با وعده دروغین و با اعلام اینکه قصد سرمایه گذاری و سود دهی بیشتر در بازار را دارد ، خانواده مالباخته را وسوسه و در نتیجه موفق می شود تا از آنان مبلغ ۱۰ میلیارد ریال را کلاهبرداری کند.

وی با بیان اینکه  شاکی بعد از تحقیقات مستمر متوجه می شود که این فرد نه تنها مجرد نبوده بلکه فرزند نیز دارد، تصریح کرد: متهم که در نهایت با جعل یک شناسنامه قصد کلاهبرداری بیشتر از این خانواده را داشت، بعد از شناسایی محل حضورش در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی افزود: متهم مورد نظر به اتهام وارده  اعتراف کرد و در نهایت راهی زندان شد.

دستگیری ۹ معتاد متجاهر در اسفراین

فرمانده انتظامی  اسفراین گفت:  ۹ معتاد متجاهر، توزیع کنندگان مواد مخدرو سارقان سرقت های خرد در ۲۴ ساعت گذشته در این شهرستان دستگیر شدند.

 سرهنگ مجید یگانه‌پور گفت:همچنین در این رابطه  ۴۹۰ گرم انواع موادمخدر، یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی، ۶ قطعه تجهیزات ماهواره ای، یک عدد دوربین مداربسته از مخفیگاه متهمان کشف و ضبط شد.

وی افزود: در نهایت متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند.

کشف حدود ۲ تن آرد قاچاق در بجنورد 

سرپرست فرماندهی انتظامی بجنورد با بیان اینکه ماموران هنگام گشت‌زنی یک دستگاه نیسان وانت که در حال حمل مقدار زیادی آرد بود روئیت و خودرو را متوقف کردند افزود: در بازرسی از این خودرو یک تن و ۸۰۰ کیلوگرم آرد بدون مجوز  کشف و ضبط شد. 

 سرهنگ محمد گل محمدزاده با اشاره به اینکه ارزش ریالی مقدار آرد کشف شده ۷۴ میلیون و ۲۵۰ هزار ریال برآورد شده است افزود: در این رابطه یک نفر متهم نیز دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد.

کشف۳۳ دستگاه ماینر قاچاق درشیروان

فرمانده انتظامی شیروان گفت: ۳۳ دستگاه ماینر قاچاق به ارزش پنج میلیارد ریال در این شهرستان کشف شد.

 سرهنگ محمد روهنا گفت:ماموران فردی را که در یک واحد مرغداری در یکی از روستاهای شیروان اقدام به استخراج ارز دیجیتال می کرد، شناسایی کردند.

وی در ادامه افزود:  در بازرسی از محل تعداد ۳۳ دستگاه ماینر قاچاق  کشف و در این رابطه یک نفر نیز  دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شد. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =

سرخط اخبار استان‌ها