بهره‌برداری از مجتمع آموزشی دختران فرقدانی اصفهان آغاز شد

اصفهان- ایرنا- بهره برداری از مجتمع آموزشی دختران "چهارباغ مدرسه شکرالله فرقدانی" اصفهان روز پنجشنبه با حضور محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ، استاندار و شماری از مسوولان استانی آغاز شد.

به گزارش ایرنا، زیربنای کل این مدرسه خیرساز ۶ هزار و ۴٨۴ در زمینی به مساحت هفت هزار و ١٣۵ متر مربع است، این مجتمع ٣١ باب کلاس درس، ١١ باب اتاق اداری و معلم، یک سالن ورزشی، سه کارگاه، یک کتابخانه ٢ سایت رایانه دارد.
 
امروز همچنین مجتمع آموزشی حیات طیبه اصفهان شامل مدرسه شهید سلیمانی، سالن ورزشی شهید فخری زاده و دبیرستان موقوفه صارمیه با حضور وزیر آموزش و پرورش به بهره برداری رسید.
زیربنای این مجموعه بیش از ۶ هزار متر مربع است و ٣٠ کلاس، ٩ اتاق اداری، یک سالن چندمنظوره، یک سالن ورزشی، سه کارگاه، ٢ آزمایشگاه، سه کتابخانه و یک سایت رایانه دارد.

وزیر آموزش و پرورش در سفر یکروزه به اصفهان  از سه آزمایشگاه مرکز تحقیقات معلمان و سرگروه های آموزشی استان در ارتباط با میزان و نوع تدریس مجازی در ایام کرونا، بخش آموزش و ارتقای معلمان بازدید کرد و از نزدیک با فعالیت های آنها آشنا شدند.
حاجی میرزایی همچنین از ٢ استودیو مرکز تحقیقات که یکی از آنها در ایام کرونا ساخته شد و ۶٩ هزار  دقیقه تولید محتوا داشت و همچنین طرح آموزش فنی و حرفه ای در کرونا تعطیل بردار نیست بازدید کرد.
در این آیین  همچنین تفاهم نامه همکاری مشترک آموزش و پرورش با شهرداری درخصوص آموزش حقوق شهروندی منعقد شد.
بازدید از اولین موزه آموزش و پرورش کشور در ساختمان تاریخی عطاالملک دهش مرکز تحقیقات و همچنین بزرگترین کتابخانه آموزش و پرورش با ٢۴٠ هزار عنوان کتاب و ١٩٠ هزار جلد پایان نامه، مجله و آرشیو از اسناد ملی از دیگر برنامه های وزیر بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها