امام جمعه یزد توجه ویژه به تربیت فرزندان ایثارگران را خواستار شد

یزد- ایرنا- نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: بنیاد شهید و سایر مجموعه‌های فرهنگی و آموزشی در کنار باید نگاه ویژه‌ای به تربیت فرزندان شهدا و ایثاگران انقلاب اسلامی داشته باشند .

به گزارش ایرنا، آیت‌الله محمدرضا ناصری یزدی روز پنجشنبه در دیدار نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور افزود: توجه جدی به موضوع مهم تربیت دینی و اخلاقی فرزندان ایثارگران و شهدا، رسالتی ملی و انقلابی است .

وی با قدردانی از اقدامات صورت گرفته در سال‌های اخیر در تربیت دینی فرزندان شاهد و ایثارگران ادامه داد: لازم است برای تربیت و آموزش فرزندان شهدا، جانبازان و ایثارگران برنامه‌ریزی شود زیرا این قشر در جامعه الگو هستند و نگاه جوانان جامعه به اینهاست.

ناصری یزدی یادآور شد: فرزندان شهدا و ایثارگران اگر جای پدران خود را بگیرند، لشکری خواهند شد که آینده کشور و انقلاب را تضمین می‌کند و توطئه دشمنان برای استحاله نسل جوان خنثی می‌شود.

همچنین نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز با بیان اینکه آموزش عقیدتی و سیاسی برای خانواده های ایثارگران، تهذیب و ارتقا معنویت و ارتقا بصیرت دینی سه محور اصلی است که پیگیری می‌شود، گفت: اگر این سه مسوولیت را با همکاری نهادهای مختلف به درستی انجام دهیم اتفاقات خوبی را در این بخش شاهد خواهیم بود.

حجت‌الاسلام یوسفعلی شکری با قدردانی از اقدمات انجام شده در یزد افزود: امیدواریم این استان نقطه عطف اجرای برنامه‌ها و ماموریت‌های نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران باشد.

استان یزد با یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت حدود چهارهزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها