دریادار خانزادی:پایگاه بوشهر بخشی از هویت تاریخی نیروی دریایی ارتش است

تهران - ایرنا - فرمانده نیروی دریایی ارتش با بیان اینکه پایگاه دریایی بوشهر بخشی از هویت تاریخی این نیرو است تصریح کرد: جانفشانی‌ها و دلاورمردی‌های کارکنان این پایگاه در دوران دفاع مقدس و تقدیم ۲۶۶ شهید به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران برگ زرینی در تاریخ نیروی دریایی ارتش است.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی ارتش، این مطلب را  امیردریادار حسین خانزادی  هنگام حضور در پایگاه دریایی بوشهر و بازدید از قسمت‌های مختلف و دیدار و گفت و گو با فرماندهان و کارکنان این پایگاه عنوان کرد.

وی در این بازدید با اشاره به سازمان جدید پایگاه دریایی بوشهر اظهار داشت: سازمان‌دهی جدید این پایگاه یک فرمان است و همه کارکنان باید با پیروی از دستورالعمل‌های ابلاغی آن را به سرانجام مطلوب برسانند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: حفظ تعهد و معنویت سازمانی در بین کارکنان به ویژه در مراکز آموزشی بسیار مهم است و همه فرماندهان این نیرو از بالاترین تا پایین‌ترین رده موظف هستند، هسته اصلی معنویت در بین کارکنان را تقویت کنند و اگر معنویت در بین کارکنان و خانواده‌هایشان کمرنگ شود به بدنه نیرو ضربه وارد خواهد شد.

دریادار خانزادی با تاکید بر اینکه تمام مراکز آموزشی این نیرو باید از یک نظام انضباطی مرجع و کامل پیروی کنند، ادامه داد: همه ما به عنوان یک نظامی، نماد و نشانه قدرت این نظام هستیم و این نماد و نشانه باید در همه رفتار ما وجود داشته باشد و نظم و انضباط شاخصه اصلی همه فعالیت‌ها است.

وی با بیان اینکه پایگاه دریایی بوشهر بخشی از هویت تاریخی نیروی دریایی ارتش است گفت: جانفشانی‌ها و دلاورمردی‌های کارکنان پایگاه دریایی بوشهر در دوران دفاع مقدس و تقدیم ۲۶۶ شهید به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران برگ زرینی در تاریخ این نیروی راهبردی است.

فرمانده نیروی دریایی ارتش در ادامه از ناوگان هفتم آذر، مرکز آموزش تخصصی افسری امام صادق (ع) و مدرسه چتر بازی بازدید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

سرخط اخبار سیاست