۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۷
کد خبرنگار: 888
کد خبر: 84202461
۳ نفر

برچسب‌ها

برنامه خاموشی‌ها در قم/ ۹ بهمن ماه

قم- ایرنا- شرکت توزیع نیروی برق استان قم روز پنجشنبه در اطلاعیه‌ای از قطعی ۲ ساعته برق در نواحی و شهرک‌های صنعتی این استان در روز جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق قم،‌ این خاموشی‌ها در راستای محدودیت‌های ظرفیت تولید برق در نیروگاه‌های گازی به‌دلیل افزایش مصرف گاز در سراسر کشور اعمال می‌شود.

این گزارش حاکی است: بر اساس برنامه امروز،‌ از ساعت ۱۶ در  نواحی صنعتی استان و از ساعت ۱۸  در شهرک‌های صنعتی شکوهیه و محمودآباد به مدت ۲ ساعت قطعی اضطراری برق وجود خواهد داشت.

در این اطلاعیه‌ ضمن تشکر از شکیبایی و همراهی مردم، درخواست شده است مردم برای اطلاع از وضعیت خاموشی‌های منطقه مورد نظر خود از طریق اپلیکیشن «برق من» اقدام نمایند.

استان قم دارای هفت شهرک صنعتی شکوهیه، الغدیر، چاپ و نشر، سلفچگان، محمودآباد، ثامن‌الائمه (ع) - قنوات - و فناوری اطلاعات و ارتباطات (I.C.T) و چهار ناحیه صنعتی خورآباد، دستجرد، سیرو و طغرود است.

در حال ‌حاضر بیش از ۵۷۰ هزار مشترک برق در استان قم وجود دارد؛ ۱۳ درصد برق قم در بخش کشاورزی، ۲۸.۴ درصد در بخش صنعت، ۳۶.۵۵ درصد در بخش خانگی، ۱۰.۴ درصد در بخش عمومی، ۹.۷۸ درصد سایر مصارف و ۱.۸۳ در بخش روشنایی معابر مصرف می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

سرخط اخبار استان‌ها