۹ بهمن ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۰۵
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 84202460
۰ نفر

برچسب‌ها

رزمایش سیاسی سپاه قدس گیلان در ۵۰ نقطه رشت  برگزار می شود

رشت - ایرنا - رزمایش سیاسی سپاه قدس گیلان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر طی روزهای ۱۲ و ۱۳ بهمن ماه در ۵۰ نقطه شهر رشت و در سه سطح برگزار می شود ...

معاون سیاسی سپاه قدس گیلان روز پنجشنبه در نشست خبری به مناسبت برنامه های دهه فجردر رشت اظهار کرد:تا ماه گذشته چهار رزمایش در شفت، صومعه سرا، خمام و سیاهکل با هادیان برجسته استانی شامل اساتید سیاسی بسیج و سپاه برگزار شد و رزمایش‌های سیاسی نیز در سه سطح برگزار می‌شود که یک سطح برای عموم جامعه در مساجد؛ دومین سطح برای حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت و سطح سوم برای اقشار بسیج برگزار می‌شود.

سرهنگ امین یادگاری افزود: این رزمایش با محوریت فرماندهی سپاه ناحیه رشت برگزار می‌شود و هدف از آن بازخوانی گفتمان انقلاب در جامعه است و قصد داریم در جامعه بذر نشاط و امید بکاریم.

معاون سیاسی سپاه قدس گیلان بیان کرد: همچنین پایبندی به مبانی اسلام و انقلاب، هدف گیری آرمان ‌های انقلاب، پایبندی به استقلال کشور، حساسیت در برابر دشمن و تقوای دینی و سیاسی از جمله شاخصه های این رزمایش سیاسی است.

یادگاری اضافه کرد: انقلاب اسلامی با سه ویژگی بارز همچون مکتب اسلام، رهبری امام(ره) و همت و همراهی مردم شکل گرفته و در این راستا مکتب اسلام سرلوحه ما بوده و اندیشمندان و تحلیلگران سیاسی نیز پیروزی انقلاب اسلامی را مدیون پایداری و استقامت مردم و ایثارگری جوانان در جبهه‌ های جنگ می‌دانند.

وی خاطرنشان کرد: عدم ورود در انتخابات به صورت مصداقی، اساس رفتار سیاسی در سپاه است که تبیین،  روشنگری و بیان شاخصه‌ها در زمان انتخابات همچون سنوات قبل در دستور کار است و رزمایش‌های سپاه رویکرد انتخاباتی ندارد.

معاون سیاسی سپاه قدس گیلان تصریح کرد: رزمایش‌های سپاه با رویکرد موج آفرینی در جامعه برای بازخوانی گفتمان انقلاب برگزار می‌شود که مهمترین هدف ما نیز جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =

سرخط اخبار استان‌ها