نبی: یاد بازیکنانی همچون میناوند باید همیشه در ذهن مردم باشد

تهران- ایرنا- دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: بازیکنانی مانند میناوند برای فوتبال ایران زحمت کشیدند و باید یاد و خاطره آنها همیشه در ذهن مردم باقی بماند.

به گزارش ایرنا، «مهدی محمدنبی» امروز (پنجشنبه) در مراسم خاکسپاری «مهرداد میناوند» در بهشت زهرا (س) در جمع خبرنگاران اظهار داشت: میناوند در دهه هفتاد که من در پرسپولیس بودم بازیکن ما بود و مانند بسیاری دیگر از نفرات به ستاره تیم ملی تبدیل شد. مهرداد همیشه در پرسپولیس و تیم ملی یکی از اشخاص موثر بود و به خاطر اخلاق خوبی که داشت، بازیکنان به او دلبسته بودند.

وی افزود: به خانواده او تسلیت می‌گویم و امیدوارم خدا به آنها صبر بدهد. از پیشکسوتان و هواداران به خاطر حضور در مراسم تشکر می‌کنم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال در رابطه با برنامه فدراسیون فوتبال برای گرامیداشت یاد و خاطره میناوند اضافه کرد: میناوند هم برای تیم ملی و هم پرسپولیس زحمت کشیده و باید یاد این بازیکنان در فکر همه مردم باشد.

نبی گفت: تا مهیا شدن واکسن این بیماری باید کرونا را جدی بگیریم تا این بیماری به سراغ ما نیاید. باید مراقبت کنیم و از ماسک و دسکتش استفاده کنیم. خانواده‌های ما هم عاطفی هستند و باید محیط خانواده گرم باشد تا جای خالی هیچکس در خانواده حس نشود.

میناوند متولد سال ۱۳۵۴ بود و از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۲، ۷۵ بار پیراهن تیم ملی فوتبال ایران را بر تن کرد. این مدافع چپ فوتبال ایران سال ۱۳۷۴ از پاس به پرسپولیس آمد و در سه سال حضورش ۸۹ بار با پیراهن این تیم بازی کرد و ۱۳ گل به ثمر رساند. او در ادامه به اشتورم گراتس اتریش منتقل شد و در سه سال حضور در این تیم ۶۷ بازی انجام داد.

او در ادامه برای شارلوا بلژیک و الشباب امارات بازی کرد و دوباره در سال ۱۳۸۲ به پرسپولیس بازگشت و پیراهن تیم محبوب خود را برتن کرد. دوره دوم حضورش در پرسپولیس فقط یک سال طول کشیده و در ادامه این مدافع چپ پا راهی سپاهان و راه‌آهن شد و در سال ۱۳۸۴ از فوتبال خداحافظی کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار ورزش