جلسات تنظیم بازار اصفهان با هدف رفاه بیشتر مردم هفتگی برگزار شود

اصفهان- ایرنا- استاندار اصفهان گفت: جلسات تنظیم بازار استان با هدف رصد و تنظیم بازار شب عید و رفاه بیشتر مردم هفتگی برگزار شود.

به گزارش ایرنا، عباس رضایی روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان در استانداری افزود: ظرفیت همدلی و همزبانی در همه بخش ها در استان به ویژه ور بخش‌هایی چون سازمان صمت و تعزیرات استان وجود دارد.
وی ادامه داد: همه دستگاه‌های استان به واسطه مسئولیتی که دارند، در برابر مردم، خانواده شهدا و ایثارگران تا آخرین روز عمر مسوولیتی خود با قاطعیت تمام  تلاش کنند.
استاندار اصفهان اظهار کرد: شرایط کرونایی از  یک‌سو و شرایط تحریمی و حضور فرد دیوانه‌ای چون ترامپ ناامنی روحی و روانی ویژه‌ای در کشور بوجود آورده بود ولی به یاری خدا این ناامنی با رفتن ترامپ و از سوی دیگر افول ابتلا و فوتی‌های کرونا این شرایط بد در حال از بین رفتن است.
وی با اشاره به قرار گرفتن در آستانه روزهای دهه فجر انقلاب اسلامی، ادامه داد:  در این شرایط لازم است با دمیدن روح نشاط و امید به جامعه، شادی و انگیزه فعالیت و نشاط را به جامعه تزریق کنیم.
رضایی خاطر نشان کرد: امروز همه دستگاه‌ها وظیفه دارند به نحو مطلوب شرایط نشاط و شادی آفرینی را در سرلوحه کار خود قرار دهند.
وی اضافه کرد: دستگاه‌های اقتصادی تلاش کنند به گونه عمل شود مایحتاج مورد نیاز مردم و از جمله میوه شب عید  تامین شود و به گونه‌ای برنامه ریزی شود که مبادا در شب عید قفسه‌ای خالی بماند و مردم از نظر معیشتی دچار مشکل شوند.
استاندار اصفهان تاکید کرد: مردم در خصوص اختلاف قیمت‌ها و گرانی‌ها اعتراض دارند و این مساله انتظار درست و بجایی است و وظیفه اصلی قانونی ما است که بازار را به‌گونه‌ای تنظیم کنیم که مبادا چنین مشکلاتی بوجود آید و  اگر در انجام‌این وظیفه کوتاهی کنیم گناه و باید در دنیا و آخرت جوابگوی مردم باشیم.
وی تصریح کرد: نظام اسلامی و دولت با حساسیت مسائل و مشکلات و رسیدگی به امور نیازمندان را دنبال می‌کنند و دولت هم در این زمینه با توجه به توان خود در حال تلاش است و از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کند.
جلسه تنظیم بازار استان اصفهان امروز با حضور دستگاه‌های مرتبط به ریاست عباس رضایی استاندار اصفهان و با حضور عباس تابش معاون وزیر صمت، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان حمایت مصرف کنندگان‌و تولید کنندگان برگزار شد.
در این مراسم ‌همچنین؛ شرکت "لورچ" به عنوان تولید کننده لوازم خانگی با برتری در تولید بخاری‌ موفق به دریافت تندیس برنز، شرکت "پارس پندار نهاد" واحد خدمات آموزشی فعال در عرصه‌های آموزش‌های حضوری و غیر حضوری و خدمات آموزشی موفق به دریافت تندیس نقره‌ای و شرکت خدمات "انتخاب سرویس" واحد خدمات تولیدات گروه صنعتی انتخاب و لوازم خانگی به واسطه ارائه خدمات پس از فروش و برتری در واحد سی‌.آر.‌ام فعال در عرصه کشوری موفق به دریافت تندیس طلا سازمان حمایت از تولید کنندگان و مصرف کنندگان شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها