جشنواره فیلم فجر در بروجرد برگزار می شود

بروجرد - ایرنا - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: سی و نهمین جشنواره فیلم فجر و پنجمین جشنواره استانی به عنوان بزرگترین رویداد سینمایی کشور در شهرستان بروجرد برگزار می‌شود.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا احمد حسین فتایی به رسانه ها اعلام کرد: تاکنون اکران فیلم های جشنواره فیلم فجر در مراکز استانها انجام می شد اما با توجه به این که بروجرد توانایی لازم در برگزاری این گونه جشنواره ها را دارد تصمیم گرفته شد که پنجمین جشنواره استانی بزرگترین رویداد سینمایی کشور در بروجرد برگزار شود.

وی اضافه کرد: در این جشنواره ۱۶ فیلم سی و نهمین جشنواره فیلم فجر در سینما فلسطین بروجرد اکران می شود که همه تدابیر لازم برای این جشنواره در نظر گرفته شده است.

فتایی بیان کرد: فیلم های جشنواره از ۱۵ تا ۲۲ بهمن اکران می شود که تلاش می شود تا شهرهای استان هم بتوانند برای تماشای فیلم ها حضور داشته باشند که رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام برگزاری این فیلم ها رعایت می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: با میزبانی از این جشنواره پنج میلیارد تومان از اعتبارات ملی معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان اختصاص یافته که به تهیه کنندگان فیلم های اکران شده در لرستان پرداخت می شود.

وی بیان کرد: خرید بلیط فیلم های این دوره فقط از طریق گیشه فروش اینترنتی خواهد بود که به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها