حضور هیات مدیره پرسپولیس در تمرین سرخپوشان

تهران- ایرنا- اعضای هیات مدیره تیم فوتبال پرسپولیس امروز (پنجشنبه) با حضور در محل تمرین سرخپوشان، با بازیکنان و کادر فنی دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش ایرنا، اعضای هیات مدیره باشگاه متشکل از سید مجید صدری، جعفر سمیعی، غلامعلی محمدعلیپور و محمد فیاض پیش از شروع تمرین سرخپوشان ایران در ورزشگاه شهید کاظمی حضور پیدا کردند.

آن‌ها ابتدا جلسه‌ای با یحیی‌ گل‌محمدی سرمربی تیم داشتند تا درباره مسایل مرتبط با تیم و اقدام‌هایی که باید انجام شود، تبادل نظر کردند.

پس از این نشست، اعضا به اتفاق سرمربی در زمین چمن حضور پیدا کردند و جلسه معارفه کوتاهی برگزار شد. در جریان این دیدار، مدیرعامل ابتدا از خاطراتی که «مهرداد میناوند» در فوتبال ایران ساخت، یادی کرد و سپس از بازیکنان به خاطر زحمات‌شان تشکر و پس از آن معارفه اعضای تیم و رییس هیات‌مدیره انجام شد.

سیدمجید صدری از اعضا هیات مدیره گفت: در ابتدا باید برای مهرداد میناوند از درگاه ایزد، طلب مغفرت کنیم. من هم از این که در پرسپولیس حضور پیدا کردم و می‌توانم به شما و هواداران میلیونی آن خدمت کنم، بسیار خوشحال هستم. به امید و یاری خدا در کنار هم سعی خواهیم کرد، همه مشکلات را یکی یکی، از پیش روی پرسپولیس برداریم. شما در زمین بجنگید و ما هم خارج از زمین پشت تیم هستیم و هر آن چه لازم و در توان باشد برای موفقیت پرسپولیس انجام می‌دهیم.

در پایان‌جلسه کوتاه در محل تمرین، بار دیگر اعضای تیم و باشگاه برای شاد روح مهرداد میناوند فاتحه‌ای قرائت کردند. سپس اعضای تیم مدیریت راهی بهشت‌ زهرا (س) شدند تا در مراسم تشییع پیکر پیشکسوت فوتبال ایران شرکت کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =

سرخط اخبار ورزش