آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان ۲ مقطع دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از ۱۳ بهمن

تهران-ایرنا- ثبت نام از پذیرفته شدگان کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته ۹۹ دانشگاه فنی و حرفه ای از ۱۳ بهمن آغاز می شود.

به گزارش ایرنا، دانشگاه فنی و حرفه ای روز پنجشنبه نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان را در مقطع کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته بهمن ماه ۹۹ اعلام کرد.

پذیرفته شدگان کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه فنی و حرفه ای که براساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم یا معدل دوره کاردانی) پذیرفته شده اند، جهت ثبت نام قطعی یا پیش ثبت نام از روز دوشنبه ۱۳ بهمن به یکی از این روش ها اقدام کنند: پذیرفته شدگان بومی هر شهرستان با رعایت کامل مفاد دستورالعمل های بهداشتی و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز که در سایت دانشکده محل قبولی درج شده است، به صورت حضوری به محل قبولی مراجعه کنند.

همچنین پذیرفته شدگان غیر بومی و بومی در شهرستان هایی که دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی هستند، از طریق ورود به سامانه پیش ثبت نام مجازی دانشگاه به آدرس register.tvu.ac.ir نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند.

در صورت ضرورت در خصوص نحوه تکمیل فرایند ثبت نام این دانشجویان در اطلاعیه های بعدی اطلاع رسانی خواهد شد.

نتیجه نهایی پذیرش بدون آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه ای شب گذشته با قبولی هفت هزار و ۶۲۴ نفر در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش