ارائه طرح‌های جدید برای تبدیل محصولات رنو

تهران - ایرنا - گروه خودروسازی سایپا ضمن عذرخواهی مجدد از مشتریان محترم به دلیل تاخیر در عمل کردن به تعهدها به دلیل تحریم‌های بین المللی، با هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان محصولات رنو شرکت پارس خودرو، طرح‌های جدید تبدیل را اعلام کرد.

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی پارس خودرو، ‎در این طرح خریداران خودروهای "ساندرو و استپ وی اتوماتیک" می‌توانند از طرح‌های متنوع پیشنهادی در خصوص تبدیل خودروهای خود استفاده کنند.

‎در طرح شماره یک مشتریان "ساندرو اتوماتیک" و "استپ وی اتوماتیک" می‌توانند سه دستگاه خودرو شامل یک دستگاه "سایپا ۱۳۱ "به آخرین قیمت اعلامی کارخانه، یک دستگاه "کوییک اتوماتیک" و همچنین یک دستگاه "کوییکR" به قیمت تیر ۹۷ دریافت کنند.

‎در طرح شماره دو مشتریان  می‌توانند یک دستگاه کوییکR به صورت رایگان (بدون نیاز به پرداخت وجه) و یک دستگاه "کوییک اتوماتیک" با قیمت تیرماه ۹۷ (از محل پیش پرداخت ثبت نام خودروی رنو به علاوه سود متعلقه تاکنون) دریافت کنند.

‎در طرح شماره سه نیز مشتریان می‌توانند سه دستگاه خودرو شامل دو دستگاه "کوییکR" به قیمت تیرماه ۹۷ و یک دستگاه "کوییک اتوماتیک" به قیمت تیرماه ۹۷ دریافت کنند.

‎در طرح شماره ۴ هم مشتریان  می‌توانند ۳ دستگاه خودروی کوییکR با قیمت تیرماه ۹۷ دریافت کنند.

‎طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا و شرکت پارس خودرو مشتریان  محصولات رنو با گیربکس دنده ای نیز می‌توانند از طرح تبدیل این تعهدات به یک دستگاه کوییکR با قیمت تیرماه ۹۷ و یک دستگاه کوییکR رایگان بهره مند شوند.

مشتریان گروه خودروسازی سایپا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به شبکه نمایندگی های مجاز این گروه خودروسازی در سراسر کشور مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =

سرخط اخبار اقتصاد