۴۲ مرکز مثبت زندگی دهه فجر در ایلام افتتاح می‌شود

ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: ۴۲ مرکز مثبت زندگی همزمان با سراسر کشور دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در مناطق مختلف این استان افتتاح می‌شود.

زهرا همتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مراکز با هدف دسترسی آسان به خدمات بهزیستی در محله‌های مختلف شهرستان های استان تاسیس و فعالیت خود را برای خدمات رسانی به عموم مردم و جامعه هدف بهزیستی آغاز خواهند کرد.

وی همچنین از افتتاح ۵۸ واحد مسکونی مددجویان در دهه فجر امسال خبر داد و افزود: این واحدهای مسکونی نیز در مناطق مختلف استان همزمان با دهه فجر و بصورت سراسری افتتاح می شوند.

مدیرکل بهزیستی ایلام ادامه داد: همچنین در دهه مبارک فجر امسال مرکز جامع آسیب دیدگان اجتماعی و نخستین مرکز درمان اقامتی میان مدت اعتیاد ویژه بانوان در مرکز این استان فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز می کند.

همتی افتتاح ۱۵۰ طرح اشتغالزایی مددجویان را از دیگر طرح‌های دهه فجر امسال این اداره کل عنوان کرد.

به گفته وی، همچنین از ۱۲ بهمن ماه کلیه خدمات کلینیک جامع توانبخشی شهر ایلام تا پایان دهه فجر برای اقشار مختلف مردم به صورت رایگان ارائه خواهد شد.

وی نشست خبری با اصحاب رسانه، انجام تبلیغات محیطی، برگزاری مسابقه فرهنگی ویژه‌کارکنان، تجلیل از فرزندان کارکنان زن که به سن تکلیف رسیده اند، تجلیل از مددکاران و مددجویان موفق، برنامه پیاده روی ویژه کارکنان زن و برگزاری نمایشگاه دستاوردهای زنان سرپرست خانواردر صورت اخد مجوز از ستاد کرونا را از دیگر برنامه‌های بزرگداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی امسال این اداره کل عنوان کرد.

۳۸ هزار نفر در استان ایلام از خدمات بهزیستی برخوردارند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =