یک‌هزار و ۵۰۰ عنوان برنامه فرهنگی در استان مرکزی تدارک شد

اراک - ایرنا - معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی گفت: یک‌هزار و ۵۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی از سوی این نهاد انقلابی در ایام الله دهه فجر برگزار می‌شود.

سرهنگ پاسدار محمد گودرزی روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه، افزود: رزمایش الی‌بیت‌المقدس با شعار پای کار انقلاب ایستاده‌ایم، رزمایش خودمراقبتی ادارات و تجلیل از مدافعان سلامت از مهمترین برنامه‌های سپاه روح‌ الله استان مرکزی در دهه فجر است.
وی ادامه داد: برگزاری طرح شهید سلیمانی با هدف قطع زنجیره کرونا، بهره‌برداری از ۴۰ منزل محرومان، اعزام روحانی به نقاط محروم استان، توزیع ۱۰۰ سری جهیزیه برای زوج‌های نیازمند و تجلیل از مادران قرآنی و آسمانی از دیگر برنامه‌های سپاه روح‌الله استان مرکزی در ایام‌الله دهه فجر است.
معاون هماهنگ کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی، بهره‌برداری از ۶۴۰ فرصت شغلی در استان مرکزی را از دیگر برنامه‌های دهه فجر استان مرکزی دانست و گفت: آزادی زندانیان زن جرایم غیرعمد با میزان بدهی کمتر از ۱۵۰ میلیون ریال نیز از دیگر برنامه‌های این ایام است که توسط سپاه روح‌الله تدارک شده است.
سرهنگ پاسدار گودرزی اضافه کرد: برنامه‌های دهه فجر سپاه روح‌الله استان مرکزی به دلیل شیوع کرونا به صورت پایگاه‌محور برگزار می‌شود و اجتماعات سال گذشته برنامه ریزی نشده است.
وی، اسلام ناب محمدی(ص)، عدالت محوری، دشمن‌ستیزی، ساده زیستی و مردم سالاری دینی را از  مهمترین ارکان انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مشارکت مردمی در برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر رویکرد سپاه روح الله است چرا که انقلاب اسلامی بر پایه مشارکت پر شور مردم و تبعیت از معمار کبیر انقلاب شکل گرفت.
استان مرکزی ۱۲ شهرستان و یک میلیون ۴۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =