استعدادیابی ورزشی در اولویت اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی است

تبریز- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه هریس یکی از شهرستان های مستعد در ورزش است، گفت: استعدادیابی ورزشی در همه رشته ها در اولویت قرار دارد.


 ایوب بهتاج روز پنجشنبه در مراسم تجلیل از روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها در هریس ضمن قدردانی از حمایت های فرماندار از ورزش این شهرستان گفت: ما همگی به عنوان خادمان ورزش استان سعی در حمایت از تیمهای ورزشی داریم اما باید برای تیمهای مان با حامیان مالی دائمی و موثر تعامل داشته باشیم .

وی با  تشکر از شهرداری بخشایش به دلیل کمک به توسعه زیرساخت های ورزشی، گفت: این شهرداری می‌تواند در بحث ورزش الگوی سایر شهرداری‌ها در استان شود.

بهتاج در خصوص اماکن ورزشی شهرستان هریس به خصوص سالن ورزشی زرنق اعلام کرد که تا پایان سال نسبت به تعویض کفپوش این سالن اقدام خواهد شد.

حسن زاده معاون فرماندارهریس هم با تبریک کسب رتبه  دوم توسط اداره ورزش و جوانان شهرستان هریس گفت: با حمایت‌های ویژه شاهد توسعه و شکوفایی ورزش شهرستان‌ خواهیم بود.

در این مراسم از سعید فلاحی رییس اداره ورزش و جوانان چاراویماق ، کریم عباسقلی پور رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هریس و از سعید زارع رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان هوراند جهت کسب رتبه اول تا سوم تجلیل کرد.

مدیر کل وزرش و جوانان استان امروز همچنین در جلسه بررسی مسایل مربوط به ورزش و جوانان شهربخشایش ضمن تاکید بر ارزش ورزش و بسترهای لازم برای کسب مقام های قهرمانی گفت: باید با کمک هم درصدد رفع مشکلات باشیم تا بسترهای لازم در این خصوص فراهم شود.

بهتاج افزود: از مشکلات مهم و ضروری ورزشی در شهربخشایش حصار کشی سالن میدان ورزشی بخشایش – سازماندهی زمین فوتبال و فوتبال ساحلی – تجهیز زمین های ورزش های ساحلی، باشگاه فرهنگی، ورزشی شهرداری بخشایش و همچنین تجهیز سالن تکواندو شهر بخشایش می باشد که با مساعدت و همیاری شورای شهر و شهرداری حل خواهد شد و اداره کل دراین زمینه پا به پای شورا وشهرداری همیاری و مساعدت خواهدکرد.
مدیر کل وزرش و جوانان استان با اشاره به نقش ورزش در زندگی، آرامش و اخلاق مردم گفت: در کشور ما از بدو ورود دانش آموزان به مدرسه انتظار داریم دانش آموز در روز هشت ساعت درس بخواند و هفته ای یک ساعت به ورزش اختصاص دهیم در حالی که اگر ساعت ورزش را زیاد کنیم مشاهده می کنیم دانش آموز هم در درس و هم در اخلاق و روحیه خود رشد زیادی پیدا کرده است .

مدیرکل ورزش و جوانان استان همچنین از مکان های ورزشی شهر بخشایش بازدید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها